0

Jesli Kielce zagra dobry mecz to jak najbardziej moze pokonac Barcelone. Barcelona w tym sezonie 2 razy meczyla sie z Dinamem Minsk, ktory jest gorszy od Vive. Barcelona wysoko przegrala z Madrytem.

Vive sa w stanie ograc Barcelone, a nawet jesli Barcelona awansuje do finalu to tam czekaja ja baty od THW Kiel

0

Wielki dzien dla futbolu. Przegrana Barcelony to chyba definitywny koniec tiki - taki - jednego z najgorszych rodzajow antyfutbolu a przy tym jednym z najnudniejszych. Koniec zespolu, ktory potrafi grac tylko w 1 sposob, zespolu ktory jako jedyny na swiecie potrafil narzekac ze trawa byla za wysoka albo boisko za mokre albo suche.

Prawdziwi kibice pilki noznej nie mogli patrzec jak wybitni technicznie pilkarze jak Iniesta, Xavi czy Messi przez Guardiole a potem Tito grali zawsze w jeden sposob - tysiace podan zanim oddaja strzal. Dlaczego tak wybitni pilkarze grali zawsze jednym stylem, nie uczac sie grac inaczej w ten sposob marnujac swoj wybitny talent

0

Wielki dzien dla futbolu. Przegrana Barcelony to chyba definitywny koniec tiki - taki - jednego z najgorszych rodzajow antyfutbolu a przy tym jednym z najnudniejszych. Koniec zespolu, ktory potrafi grac tylko w 1 sposob, zespolu ktory jako jedyny na swiecie potrafil narzekac ze trawa byla za wysoka albo boisko za mokre albo suche.

To wreszcie ostateczny dowod na to ze Bundesliga jest lepsza liga od ligi hiszpanskiej.

0

Barcelona w dwumeczu z Bayernem wymieniala za malo podan,za malo miala pilke. Powinna wiecej wymieniac podan, przeciez wiadomo ze mecze sie wygrywami podaniami, posiadaniem pilki a nie oddawaniem strzalow!

Pilkarze Barcelony zapomnieli ze celem pilki noznej jest wymienianie tysiaca podan! Zapomnieli o tym i zamiast to robic to niepotrzebnie probowali oddawac strzaly na bramke Bayernu i nieszczescie gotowe!

0

Barcelona w dwumeczu z Bayernem wymieniala za malo podan, za malo miala pilke. Powinna wiecej wymieniac podan, przeciez wiadomo ze mecze sie wygrywami podaniami, posiadaniem pilki a nie oddawaniem strzalow

0

Barcelona to najpierw musi sie nauczyc grac w innym stylu niz tiki-taka. Barcelona zawsze gra tak samo, z kim by nie grala. Zawsze ta nudna tiki - taka. Barcelona to zespol jednego stylu.

0

piłkarze barcy spieszą sie do domu - dobry serial leci w tv - 07 zgłoś się :D:D:D

0

matifcb1899
Gosciu, masz jakies kompleksy? Idz je leczyc gdzie indziej

0

@lechu55
Gdyby dzis do Bayernu wyszla Barcelona 2009 to by zapewne mecz wygrala, ale max 2 bramkami. Obecny Bayern to druzyna kilka klas lepsza od Realu ktory dostal manite

0

@ShawnC
Messi w formie to moze wystarczyc na honorowego gola dla Barcelony
Czy Wy nie rozumiecie ze Barcelona gra dzis z najllepszy klubem pilkarskim na swiecie od czasu Barcelony 2009? Barcelona 2009 by miala male szanse na odrobienie strat z pierwszego meczu

0

@wrinkles
Masz racje, Arsenal bez trudu ogral Bayern, powinien wygrac duzo wyzej, mieli od groma okazji a Bayern nie mial zadnej, Fabianski byl bezrobortny caly mecz.

Masz racje, Bayern ma duzo zagrozonych zawodnikow i slyszalem ze trener zabronil im sie zblizac do zawodnikow Barcelony by nie zarobili zoltek kartki, podobno tez zabronil im strzelac na bramke V. V bo jeszcze strzela gola, i dostana zolta kartke za zdjeciu koszulki po zdobuciu gola.

0

@Justine92
A widzialas/es kiedys niemieck autobus? Po co Bayern ma stawiac autobus skoro ma wieksza sile razenia niz Barcelona? Bayern moze dobic Barcelone atakiem

0

Jesli Barcelona zagra tak jak z Milanem w rewnazu to bedzie miala szanse ZREMISOWAC z obecnym Bayernem! Zrozumcie ze obecny Bayern to najlepszy zespol pilkarski od czasu Barcelony 2009! Nawet ta Barcelona ktora ograla Real 5:0 mialaby nieduze szanse by odrobic strate 4:-0 z pierwszego meczu a co mowic o tej obecnej Barcelonie.

0

Środa (1 maja):
- godz. 20:00 Canal+ Sport HD, nSport HD: studio
Prowadzący: Piotr Salak
Goście: Michał Pol, Radosław Gilewicz, Leszek Orłowski
- godz. 20:40 Canal+ Sport HD, nSport HD: Barcelona - Bayern
komentują: Grzegorz Kalinowski, Maciej Terlecki
- godz. 23:00 Canal+ Sport HD, nSport HD: studio pomeczowe

w TVP1 HD:
- godz 20:20 TVP1 HD: studio
Prowadzący: Jacek Kurowski
Goście: Jerzy Engel, Wojciech Kowalewski
- godz 20:40 TVP1 HD: Barcelona - Bayern
komentują z Barcelony: Jacek Laskowski, Rafał Ulatowski

0

A co mowia polscy dziennikarze o remontadzie?

"Barcelona nadaje się do remontu a nie do remontady" Dariusz Tuzimek

Barcelona moze jutro postarac sie wygrac mecz, ale ma kilka problemow, ktore nie ulatwiaja tego:
1 Bayern jest obecnie duzo lepszym zespolem od Barcelony
2 Bayern jest w formie, Barcelona nie
3 Bayern ma duzo lepszego trenera
4 Bayern ma mocniejsza lawke
5 Bayern jest zespolem, nie jest uzalezniony od 1 pilkarza jak Barcelona
6 Bayern lepiej gra na wyjazdach
7 Barcelona musi zaatakowac, a to bedzie woda na mlyn dla swietnie grajaych z kontry monachijczykow

Jesli Bayern pokonal u siebie 4:0 Barcelone to dlaczego dzis nie moze wygrac 5:0 albo wyzej skoro Bayern gra na wyjazdach lepiej a Barcelona musi sie odkryc a wszyscy wiemy jaka obrone ma Barcelona?

Ile goli ma strzelic Bayern by wybic na zawsze z glowy kibicom Barcelony remontade?

0

Jesli Bayern pokonal u siebie 4:0 Barcelone to dlaczego dzis nie moze wygrac 5:0 albo wyzej skoro Bayern gra na wyjazdach lepiej a Barcelona musi sie odkryc a wszyscy wiemy jaka obrone ma Barcelona?

Ile goli ma strzelic Bayern by wybic na zawsze z glowy kibicom Barcelony remontade?

0

Ludzie zejdzcie na ziemie! Jesli Barcelona zagra tak jak z Milanem w rewnazu to bedzie miala szanse ZREMISOWAC z obecnym Bayernem! Zrozumcie ze obecny Bayern to najlepszy zespol pilkarski od czasu Barcelony 2009! Nawet ta Barcelona ktora ograla Real 5:0 mialaby nieduze szanse by odrobic strate 4:-0 z pierwszego meczu a co mowic o tej obecnej Barcelonie.

0

Z ta dominacja Hiszpanii w 21 wieku troche przesadzil. Hiszpania dominuje gdzies od 2008 roku, a i to tylko jesli idzie o reprezentacje.
Przypominam ze w Lidze Mistrzow od 2002 roku do finalu nie awansowal zaden inny hiszpanski zespol anizeli Barcelona. Na czym wiec miala polegac ta dominacja?W tym czasie w finale LM graly 3 rozne kluby wloskie czy 4 rozne kluby angielskie

0

Lepiej niech Bayern postawi autobus bo jak Bayern pojdzie na wymiane ciosow z Barcelona to Barcelona zostanie zmiazdzona. Jaka jest obecna sila ofensywna Barcelony? Messi po kontuzji i nic wiecej. Caly atak Barcelony opiera sie na Messim. W Bayernie atak rozklada sie na takich zawodnikow jak Gomez, Mandzukic, Robben, Ribery czy Muller.

Barcelona w otwartej pilce ze swoja obrona straci conajmniej dwa gole

0

"Barcelona nadaje się do remontu a nie do remontady" Dariusz Tuzimek

Barcelona moze jutro postarac sie wygrac mecz, ale ma kilka problemow, ktore nie ulatwiaja tego:
1 Bayern jest obecnie duzo lepszym zespolem od Barcelony
2 Bayern jest w formie, Barcelona nie
3 Bayern ma duzo lepszego trenera
4 Bayern ma mocniejsza lawke
5 Bayern jest zespolem, nie jest uzalezniony od 1 pilkarza jak Barcelona
6 Bayern lepiej gra na wyjazdach
7 Barcelona musi zaatakowac, a to bedzie woda na mlyn dla swietnie grajaych z kontry monachijczykow

0

Problemem Barcelony i Realu jest to ze graja w lidze ktora znacznie obnizyla loty. Liga angielska i niemiecka sa duzo lepsze od hiszpanskiej. W pilce noznej wiele moze sie zmienic w rok czy 2. Jeszcze kilkanascie miesiecy temu druzyny hiszpanskie laly niemieckie w pucharach, teraz jest na odwrot.

Rywalizacja niemiecko-hiszpanska w tym sezonie europejskich pucharow:
Bayern - Valencia 2:1 i 1:1, Bayern w tabeli przed Valencia
BVB - Real 2:1 i 2:2, BVB w tabeli przed Realem
Hannover 96 - Levante 2:1,2:2, H96 w tabelio przed Levante
BVB - Malaga, 0:0, 3:2, awans BVB
BVB - Real 4:1
Bayern - Barcelona 4:-

Stan rywalizacji 6:0 dla Bundesligi. 4 do 0 to jest nokaut, wyrazna przewaga Bundesligi. W tym sezonie europejskich pucharow bylo 10 spotkan niemiecko - hiszpanskich, 6razy wygraly druzyny niemieckie, 4 razy byl remis i ani jednej wygranej zespolu hiszpanskiego!

0

Barcelona moze jutro postarac sie wygrac mecz, ale ma kilka problemow, ktore nie ulatwiaja tego:
1 Bayern jest obecnie duzo lepszym zespolem od Barcelony
2 Bayern jest w formie, Barcelona nie
3 Bayern ma duzo lepszego trenera
4 Bayern ma mocniejsza lawke
5 Bayern jest zespolem, nie jest uzalezniony od 1 pilkarza jak Barcelona
6 Bayern lepiej gra na wyjazdach
7 Barcelona musi zaatakowac, a to bedzie woda na mlyn dla swietnie grajaych z kontry monachijczykow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?