Ja odpisuje na twoje odpowiedzi do moich wpisow.Ty za to komentujesz wpisy nie odnoszace sie do ciebie. Widzisz subtelna roznice czy to przekracza twoje mozliwosci intelektualne?
Napisz komentarz...20 lipca Wisła Kraków miała rozegrać w Gdańsku towarzyskie spotkanie z FC Barcelona. Do rywalizacji jednak nie dojdzie, bo na przełożenie meczu pierwszej ligowej kolejki zaplanowanej w tym samym terminie nie zgadza się Ekstraklasa SA.
Kazdy koneser pilki noznej oglada dzis o 20.00 mecz finalowy Pucharu Niemiec z udzialem najlepszego zespolu na swiecie, Bayern - Stuttgart a nie spotkanie o nic Barcelony z Malaga. Wczesniej bo juz o 11.30 oglada final Pucharu Rosji CSKA - Anzi
Borussia chce Tello transfermarkt.de/de/cristian-tello-zu-bor-dortmund/topic/ansicht_154_997907_seite4.html
Dlaczego nie ma zadnego info o meczu Barcelony z Vive Kielce?
Poznaj zasady ustalania tego rankingu i sie nie osmieszaj. Ban za niewiedze!
Co zes taki wolny, masz szybciej odpisywac na moje komentarze! Zrozumiano?
Ile Barcelona musi przegrac w dwumecz LM by jej fani przyznali ze to koniec ery Barcelony? 0:7 to za malo,, 0:10 wystarczy?
Era Barcelony sie skonczyla, taka jest rzeczywistosc, co nie znaczy ze sie zaczela era Bayernu, jeszcze nie, ale jest do tego bardzo blisko. Poki co jest bezkrolewie! Barcelony nie ma juz na tronie!
Warto tez dodac ze w tym roku w finale LM po raz pierwszy od kilku lat zagraly zdecydowanie dwa najlepsze zespoly tych rozgrywek i zarazem dwa najlepsze kluby na swiecie, a mecz finalowy sprzed 2 dni to jeden z najlepszych meczow finalow LM w 21 wieku.
Bayern i BVB zagraly w sobote na poziomie nieosiagalnym dla obecnej Barcelony czy Realu.
Liga hiszpanska jest coraz slabsza, po odejsciu Mourinho bedzie jeszcze slabsza. Jak tak dalej pojdzie to Serie A wyprzedzi La Lige spychajac ja z 3 miejsca rankingu najlepszych lig w Europie.
Jaki wielki gest? Gest, owszem ale nie zaden wielki. Przekazanie pucharu w rece trenera i kolegi z zespolu ma byc wielkim gestem? A co ten niby wielki gest kosztowal Puyola? Mily gest, zgoda ale nie zaden wielki.
Komentarze pod tym newsem sa takie jakby co najmniej Puyol oddal swoja nerke komus albo oddal zycie....
FromCalalonia
Sa przepisy ktore jasno okreslaja widelki dotyczace dlugosci trawy. Rywale Barcelony zawsze dostosowywali sie do tych widelek. To Barcelona byla na tyle zalosna ze miala pretensje o dlugosc trawy. Czy slyszales zeby kiedykolwiek inny zespol narzekal na dlugosc trawy? Tylko Barcelona narzekala. Jak Barcelona polewala murawe tuz przed meczem, to wszystko jest ok...
Komentarze
0
Ja odpisuje na twoje odpowiedzi do moich wpisow.Ty za to komentujesz wpisy nie odnoszace sie do ciebie. Widzisz subtelna roznice czy to przekracza twoje mozliwosci intelektualne?
0
Napisz komentarz...20 lipca Wisła Kraków miała rozegrać w Gdańsku towarzyskie spotkanie z FC Barcelona. Do rywalizacji jednak nie dojdzie, bo na przełożenie meczu pierwszej ligowej kolejki zaplanowanej w tym samym terminie nie zgadza się Ekstraklasa SA.
0
0
Kazdy koneser pilki noznej oglada dzis o 20.00 mecz finalowy Pucharu Niemiec z udzialem najlepszego zespolu na swiecie, Bayern - Stuttgart a nie spotkanie o nic Barcelony z Malaga. Wczesniej bo juz o 11.30 oglada final Pucharu Rosji CSKA - Anzi
Borussia chce Tello transfermarkt.de/de/cristian-tello-zu-bor-dortmund/topic/ansicht_154_997907_seite4.html
Dlaczego nie ma zadnego info o meczu Barcelony z Vive Kielce?
0
Poznaj zasady ustalania tego rankingu i sie nie osmieszaj. Ban za niewiedze!
Co zes taki wolny, masz szybciej odpisywac na moje komentarze! Zrozumiano?
0
Ile Barcelona musi przegrac w dwumecz LM by jej fani przyznali ze to koniec ery Barcelony? 0:7 to za malo,, 0:10 wystarczy?
Era Barcelony sie skonczyla, taka jest rzeczywistosc, co nie znaczy ze sie zaczela era Bayernu, jeszcze nie, ale jest do tego bardzo blisko. Poki co jest bezkrolewie! Barcelony nie ma juz na tronie!
0
Warto tez dodac ze w tym roku w finale LM po raz pierwszy od kilku lat zagraly zdecydowanie dwa najlepsze zespoly tych rozgrywek i zarazem dwa najlepsze kluby na swiecie, a mecz finalowy sprzed 2 dni to jeden z najlepszych meczow finalow LM w 21 wieku.
Bayern i BVB zagraly w sobote na poziomie nieosiagalnym dla obecnej Barcelony czy Realu.
0
Liga hiszpanska jest coraz slabsza, po odejsciu Mourinho bedzie jeszcze slabsza. Jak tak dalej pojdzie to Serie A wyprzedzi La Lige spychajac ja z 3 miejsca rankingu najlepszych lig w Europie.
0
Jaki wielki gest? Gest, owszem ale nie zaden wielki. Przekazanie pucharu w rece trenera i kolegi z zespolu ma byc wielkim gestem? A co ten niby wielki gest kosztowal Puyola? Mily gest, zgoda ale nie zaden wielki.
Komentarze pod tym newsem sa takie jakby co najmniej Puyol oddal swoja nerke komus albo oddal zycie....
ludzie zachowajcie proporcje...
0
FromCalalonia
Sa przepisy ktore jasno okreslaja widelki dotyczace dlugosci trawy. Rywale Barcelony zawsze dostosowywali sie do tych widelek. To Barcelona byla na tyle zalosna ze miala pretensje o dlugosc trawy. Czy slyszales zeby kiedykolwiek inny zespol narzekal na dlugosc trawy? Tylko Barcelona narzekala. Jak Barcelona polewala murawe tuz przed meczem, to wszystko jest ok...