0

Co tam robi henryk, bramke strzela raz na miesiąc, tymbardziej na skrzydle na którym NIE POTRAFI GRAC, BOJANA W GEGO MIEJSCE

0

swoją drogą teraz w pekinie jest obecnie 3 z 4 najlepszych młodych napastników świata : messi, genialny kun aguerro, pato , tylko bijana brakuje(ale hiszpania nie gra).

0

I tak sobie poradzimy z wisełką bez niego, a on sam niech spełni to swije marzenie i niech sie wyszaleje w pekinie.

nie warto wogóle było robic afery i zabraniac mu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?