x_barca_x
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Częstochowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GOLTV NA TVUPLYER
nic innego
0
goltv na tvuplayer
i wszystko jasne
0
co za problem
GOLTV na tvuplayer i gra gitara
0
a gdzie ALCANTARA?
0
co nie znaczy ze na euro nie był w swietnej formie
0
przepraszam bosingwa-ale mysle ze mam racje co do jego umiejętnosci, juz nie mówiąc o cenie
0
lepszy od alvesa byłby h. postiga który przeszedł do hc$ls#a tylko za 24mln. i gra swietnie, jeszzce lepiej niz alves w sevilli, no ale laporta chciał kolejnej gwiazdy
piszcie co uwazacie
0
zamiast grac w towarzyskich meczach z leszczami trzeba sie sumiennie przygotowac do sezonu w jakims zgrupowaniu a nie grac z amatorami tak jak to robimy od kilku lat z jakimis amerykanami
jak przychodzi potem co do czego tak jak meczu z numancia która jest o 2 klasy lepsza od tych z mls to dostajemy w dupe
no ale laporcie sie zachciewa zarabiania kasy na tournee, która potem przepuszcza na rezerwowych(100mln.)
0
Rozwiązanie jest proste
ns srodku oczywiscie ETO na prawym MESSI na lewym PEDRO lub HLEB, a henryk naławe albo do man.city za 25mln.
0
przejechalby sie na krótko, to dopiero wyglądałby fajnie
0
pytanie- Dlaczego nie ma dzisiaj Ligi Typerów, skoro sa dzisiaj rozgrywane mecze rundy Pucharu Króla,
przecierz barca gra w Copa del rey tyle ze akurat nie dzisiaj, ale w samych rozgrywkach bierze udział, wiec moim zdaniem powinny byc dzisiaj dostepne mecze do typowania w lidze typerów
0
betis ostatnio duzo wydaje na transfery a wyników nie ma
0
Ban - Mod! Caps Lock
0
PRZY 1 BRAMCE ABIDAL STAŁ JAK SŁUP SOLI W POLU KARNYM I SIE LAMPIŁ JAK TAMTEN Z WOLEJA STRZELA GOLA-ZAŁOSC BIERZE
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin - pkt 3)
0
HENRYK TO KALECTWO, DAC ZA NIEGO PEDRO NA SKRZYDŁO
0
SOP CAST KANAŁ CABBLE SOCCER
LINKI SA ZAWSZE AKTUALNE NA SOCCER LIVE
0
pytaj, moze bede mógł pomóc
0
poczatkujacy- rozumiem ze nalezy wytypowac dokładny wynik a nie tylko kto wygra tak?
0
Falqué Silva pochodzi Vigo (Galicja). Do szkółki piłkarskiej Barcelony trafił w 2001 roku.
Jest to zawodnik, który bardzo dużo widzi na boisku, świetnie potrafi czytać grę. Spośród innych graczy wyróżnia go technika, która jest jego największym atutem.
W 2007 roku wygrał z Hiszpanią Mistrzostwa Europy U-17, które odbyły się w Belgii.
Przed sezonem 2007/2008 Hristo Stoiczkow (ówczesny trener Celty Vigo) był bardzo zainteresowany sprowadzeniem tego piłkarza do swojej ekipy.
WYGLADA OBIECUJĄCO- NIEWOLNO SPRZEDAWAC BO BEDZIE TO CO Z FABREGASEM
0
zaden zawodowy piłkarz nie biga 10,40, tyle to sie biega na złotej lidze
0
sorki chodziło mi oczywiscie o 100m.
0
bardzo wątpie w to zeby eto kiedykolwiek pobiegł 1000 w 10,40. tyle sie biega w półfinałach GOLDEN LEAGUE,
JUZ PREDZEJ 11,40 W TO jestem wstanie uwierzyc
0
regulamin!
mod
0
wyłącz caps
regulamin!
mod
0
No to jedziemy z tym argentyńskim koksem:)
0
zresztą on jest za młody na milan moze za 10 lat, bo teraz to on by tam robił za juniora:)
0
Marquez JEST NAJLEPSZYM NASZYM OBRONCĄ OBOK KAPITANA NA DZIEN DZISIEJSZY.
0
W warunkach bojowych te żółte koszulki są zajebiste.
Wyglądają zankomicie, o wiele lepiej niz te błękitne z poprzedniego sezonu.
0
ETO NA SZPICY , LEWE SKRZYDŁO BOJAN, PRAWE GENIALNY PEDRO