0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

2

Komentarz usunięty

0

Jebany higuain .......

0

Fajnie ci się słuchało Kołtinjo???

2

Argentyna męczyła się z Kolumbią taaaa chyba z ospiną

4

Odrazu widać było po rozbiegu costy że niewie gdzie strzelić

4

Czy dla nich tak ciężko jest wypowiedzieć nazwisko coutinho. Kołtinjo ku*wa to nie jest jakiś kołek tylko piłkarz

0

Dzięki :-)
(15znaków)

0

Kiedy gra Argentyna?






49

Komentarz usunięty

0

Tchibo Cortua chyba Thibaut Courtois ziomek

39

Reporter: Kto zdobędzie złotą piłkę?

Luis Enrique: Chyba chciał pan zapytać kto poda ją Messiemu...

;)

3

Messi: Hej Ronaldo!!!

Ronaldo: Co?

Messi: Opowiedzieć ci kawał?

Ronaldo: Dawaj.

Messi: Potrójna korona.

Ronaldo: Nie łapie...?

Messi: I nigdy nie załapiesz.

;)

0

czy mi się wydaje czy fryzura ''na łyso'' staje się popularna?

2

Świetny piłkarz szczególnie w ofensywie co pokazał w całym sezonie i w finale ligi europy. Jeśli to prawda że będzie grał w barcy to będę bardzo zadowolony zwłaszcza że kupimy go za tak małe pieniądze.

0

1

wchodzi LEGENDA!!!

0

alves to tera nasz pudel haha

0

A co pierdolisz? ;>

2

Mam nadzieje że od pierwszej minuty drugiej połowy na boisku będzie nasza LEGENDA. Chcę ostatni raz zobaczyć go na Camp Nou

0

Messi- fenomen,kosmita,człowiek z innej planety.

Ten gość jest po prostu niewiarygodny patrze na to co robi z piłką i nie wieże w to co widzę. To co ten człowiek potrafi zrobić na małej przestrzeni jest niewiarygodne. I z całym szacunkiem dla Ronaldo bo to też jest wspaniały piłkarz ale moim i pewnie zdaniem wielu nasz Kosmita bije go o głowę.

0

kto by się spodziewał?

0

dzięki ;) (15 znaków)

1

Pewnie pójdzie do city

0

Wie ktoś kiedy TOTS Bpl w fifie wychodzą?

11

Komentarz usunięty

6

Lionel Messi: Pracuj tak ciężko, żeby twój podpis kiedyś nazwano autografem. ;)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?