xSKILLERx
Dołączył/a: styczeń 2015
USTKA
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
2
Komentarz usunięty
0
Jebany higuain .......
0
Fajnie ci się słuchało Kołtinjo???
2
Argentyna męczyła się z Kolumbią taaaa chyba z ospiną
4
Odrazu widać było po rozbiegu costy że niewie gdzie strzelić
4
Czy dla nich tak ciężko jest wypowiedzieć nazwisko coutinho. Kołtinjo ku*wa to nie jest jakiś kołek tylko piłkarz
0
Dzięki :-)
(15znaków)
0
Kiedy gra Argentyna?
49
Komentarz usunięty
0
Tchibo Cortua chyba Thibaut Courtois ziomek
39
Reporter: Kto zdobędzie złotą piłkę?
Luis Enrique: Chyba chciał pan zapytać kto poda ją Messiemu...
;)
3
Messi: Hej Ronaldo!!!
Ronaldo: Co?
Messi: Opowiedzieć ci kawał?
Ronaldo: Dawaj.
Messi: Potrójna korona.
Ronaldo: Nie łapie...?
Messi: I nigdy nie załapiesz.
;)
0
czy mi się wydaje czy fryzura ''na łyso'' staje się popularna?
2
Świetny piłkarz szczególnie w ofensywie co pokazał w całym sezonie i w finale ligi europy. Jeśli to prawda że będzie grał w barcy to będę bardzo zadowolony zwłaszcza że kupimy go za tak małe pieniądze.
0
1
wchodzi LEGENDA!!!
0
alves to tera nasz pudel haha
0
A co pierdolisz? ;>
2
Mam nadzieje że od pierwszej minuty drugiej połowy na boisku będzie nasza LEGENDA. Chcę ostatni raz zobaczyć go na Camp Nou
0
Messi- fenomen,kosmita,człowiek z innej planety.
Ten gość jest po prostu niewiarygodny patrze na to co robi z piłką i nie wieże w to co widzę. To co ten człowiek potrafi zrobić na małej przestrzeni jest niewiarygodne. I z całym szacunkiem dla Ronaldo bo to też jest wspaniały piłkarz ale moim i pewnie zdaniem wielu nasz Kosmita bije go o głowę.
0
kto by się spodziewał?
0
dzięki ;) (15 znaków)
1
Pewnie pójdzie do city
0
Wie ktoś kiedy TOTS Bpl w fifie wychodzą?
11
Komentarz usunięty
6
Lionel Messi: Pracuj tak ciężko, żeby twój podpis kiedyś nazwano autografem. ;)