20 września 2015, 19:35
0
14 sierpnia 2015, 23:22
14 sierpnia 2015, 23:17
14 sierpnia 2015, 23:16
14 sierpnia 2015, 23:12
2
16 czerwca 2015, 16:44
49
5 lutego 2015, 10:30
41
szpakowski: myślisz że jesteś najlepszym graczem w historii? ronaldo: tak szpakowski: dobrze zadam ci kilka pytań. szpakowski: masz najwięcej złotych piłek w historii ronaldo: nie szpakowski: masz najwięcej złotych butów w historii ronaldo: nie szpakowski: jesteś najlepszym strzelcem w dziejach la liga ronaldo: nie szpakowski: a może najlepszym strzelcem w dziejach LM? ronaldo: nie szpakowski: a może jesteś najlepszym strzelcem w historii realu? ronaldo: nie szpakowski: wygrałeś najwięcej razy Pichichi? ronaldo: nie szpakowski: a może najlepszym strzelcem w historii mundialu? ronaldo: nie szpakowski: a byłeś kiedys najlepszym graczem mundialu? ronaldo: nie ronaldo: K*RWA ;)
16 czerwca 2015, 16:36
39
Reporter: Kto zdobędzie złotą piłkę? Luis Enrique: Chyba chciał pan zapytać kto poda ją Messiemu... ;)
7 marca 2015, 14:13
26
ale laskaaaaaaa!!!!!!!
13 maja 2015, 22:01
17
czy tylko ja nie mogę patrzeć na fryzurę bale?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
0
2
49
41
szpakowski: myślisz że jesteś najlepszym graczem w historii?
ronaldo: tak
szpakowski: dobrze zadam ci kilka pytań.
szpakowski: masz najwięcej złotych piłek w historii
ronaldo: nie
szpakowski: masz najwięcej złotych butów w historii
ronaldo: nie
szpakowski: jesteś najlepszym strzelcem w dziejach la liga
ronaldo: nie
szpakowski: a może najlepszym strzelcem w dziejach LM?
ronaldo: nie
szpakowski: a może jesteś najlepszym strzelcem w historii realu?
ronaldo: nie
szpakowski: wygrałeś najwięcej razy Pichichi?
ronaldo: nie
szpakowski: a może najlepszym strzelcem w historii mundialu?
ronaldo: nie
szpakowski: a byłeś kiedys najlepszym graczem mundialu?
ronaldo: nie
ronaldo: K*RWA ;)
39
Reporter: Kto zdobędzie złotą piłkę?
Luis Enrique: Chyba chciał pan zapytać kto poda ją Messiemu...
;)
26
ale laskaaaaaaa!!!!!!!
17
czy tylko ja nie mogę patrzeć na fryzurę bale?