0

SIEMA !

czy mógł by mi ktoś napisać o co chodzi z ta liga typerów ;) co jak i gdzie był bym bardzo wdzięczny

0

Brawo Bojan ;) Jesteśmy z Tobą ;P

0

NekroLeo94 sorki mistrzu :) była nie potrzebna wiem hehe miłego dnia życzę wszystkim i czekamy na Sondę ;)

0

NekroLeo94

Już spać idziesz wieczorynki jeszcze nie było ;P to żart taki żebyś mnie nie pojechał haha

0

Prosimy o Sondę o nowej stronce !!

Za glosujemy wszyscy i już ;) nie ma co starej wracać tylko najlepiej poprawić tą ;D

Albo na forum temat zrobić jakie zmiany by nam się podobały :))))))))))))

0

a może zamiast tego białego to jakiś błękit ?? Myślę że by pasowało można spróbować albo blada czerwień ;)))

0

Co z tym BIAŁYM !!


Weźcie to zmieńcie !!

a poza tym Białym to stronka wygląda fajnie ;)

0

Valencia grała dobrze hahaha

ludzie nie powiem że grali źle ale to my dwie bramki spieprzyliśmy ;)

i za wolna gra do 85 minuty gdyby grali tak przez drugie 45 to mogli byśmy liczyć na 2-3

a po Villi jeździmy dlatego że każdy widzi jak on gra ! ludzie nie chcę po nim jeździć bo sam nie potrafię grać tak jak on w 10% ale jednak jak na Barce on pokazuje za mało ;(

0

gonai

Messi zmarnował też ale zaliczył dwie asysty jak byś nie zauważył !

0

Jak Dla mnie Villa jest na SPRZEDAŻ nie mówię tak dlatego że nie strzelił piłki meczowej ale dlatego że gra najsłabiej z całej drużyny ;/

mogę się mylić i może wtedy się odnajdzie wkońcu zacznie brać piłki i je trafiać do siatki ;)

0

Gdy się patrzy na to zdjęcie to aż łezka w oku się kręci Larsson , Etoo i

Belletti

Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!!!

0

ach ten Luis Enrique ;/

zalatuje Arsenalem ;P

a Montoya to nasza przyszłość ;)

0

Agüero do Barcy !! ;D z Messim stworzyli by coś wspaniałego ;]

0

Może się tak STOMIL Olsztyn odrodzi ;D

0

DzigiFCB

Czadu dał kto inny ;P

cóż za ruchy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?