ludzie nie powiem że grali źle ale to my dwie bramki spieprzyliśmy ;)
i za wolna gra do 85 minuty gdyby grali tak przez drugie 45 to mogli byśmy liczyć na 2-3
a po Villi jeździmy dlatego że każdy widzi jak on gra ! ludzie nie chcę po nim jeździć bo sam nie potrafię grać tak jak on w 10% ale jednak jak na Barce on pokazuje za mało ;(
Komentarze
0
SIEMA !
czy mógł by mi ktoś napisać o co chodzi z ta liga typerów ;) co jak i gdzie był bym bardzo wdzięczny
0
Brawo Bojan ;) Jesteśmy z Tobą ;P
0
NekroLeo94 sorki mistrzu :) była nie potrzebna wiem hehe miłego dnia życzę wszystkim i czekamy na Sondę ;)
0
NekroLeo94
Już spać idziesz wieczorynki jeszcze nie było ;P to żart taki żebyś mnie nie pojechał haha
0
Prosimy o Sondę o nowej stronce !!
Za glosujemy wszyscy i już ;) nie ma co starej wracać tylko najlepiej poprawić tą ;D
Albo na forum temat zrobić jakie zmiany by nam się podobały :))))))))))))
0
Gdy się patrzy na to zdjęcie to aż łezka w oku się kręci Larsson , Etoo i
Belletti
Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!!!
0
SIEMA !
czy mógł by mi ktoś napisać o co chodzi z ta liga typerów ;) co jak i gdzie był bym bardzo wdzięczny
0
Jak Dla mnie Villa jest na SPRZEDAŻ nie mówię tak dlatego że nie strzelił piłki meczowej ale dlatego że gra najsłabiej z całej drużyny ;/
mogę się mylić i może wtedy się odnajdzie wkońcu zacznie brać piłki i je trafiać do siatki ;)
0
gonai
Messi zmarnował też ale zaliczył dwie asysty jak byś nie zauważył !
0
Valencia grała dobrze hahaha
ludzie nie powiem że grali źle ale to my dwie bramki spieprzyliśmy ;)
i za wolna gra do 85 minuty gdyby grali tak przez drugie 45 to mogli byśmy liczyć na 2-3
a po Villi jeździmy dlatego że każdy widzi jak on gra ! ludzie nie chcę po nim jeździć bo sam nie potrafię grać tak jak on w 10% ale jednak jak na Barce on pokazuje za mało ;(