0

No właśnie widziałem, że Adidas . . . Kolego dasz linka jak wiesz gdzie?

0

Sergi Roberto - to na niego powinien stawiać Tata.

BTW Kto wie co za czapkę miał Leo Messi? Mega dobra!

0

Iniesta sobie nie radzi na skrzydle, Kolego ile Ty meczów oglądałeś Barcelony albo reprezentacji Hiszpanii?

0

A zapomniałem o defensywnym pomocniku ;) Wybierzcie sobie ;)

0

Ja bym ustawił tak:
Valdes, Dani, Pique, Bartra, Adriano, Cesc Xavi, Iniesta, Villa, Messi.

Gdzie: Alves trochę bardziej wysunięty, gdy jest z przodu trzech obrońców, czyli prawie jak zawsze, Iniesta na lewym skrzydle, Villa z Messim wymiennie, Messi może być bardziej cofnięty, żeby wchodził jak perszing z drugiej linii.

0

Witam! Powiedzcie mi czy w tym skrócie (dłuższy skrót) ok 3,54 z szalikiem Barcy i dziewczyną to Gerard Lopez? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?