Gdzie: Alves trochę bardziej wysunięty, gdy jest z przodu trzech obrońców, czyli prawie jak zawsze, Iniesta na lewym skrzydle, Villa z Messim wymiennie, Messi może być bardziej cofnięty, żeby wchodził jak perszing z drugiej linii.
Gdzie: Alves trochę bardziej wysunięty, gdy jest z przodu trzech obrońców, czyli prawie jak zawsze, Iniesta na lewym skrzydle, Villa z Messim wymiennie, Messi może być bardziej cofnięty, żeby wchodził jak perszing z drugiej linii.
Komentarze
0
No właśnie widziałem, że Adidas . . . Kolego dasz linka jak wiesz gdzie?
0
Sergi Roberto - to na niego powinien stawiać Tata.
BTW Kto wie co za czapkę miał Leo Messi? Mega dobra!
0
Iniesta sobie nie radzi na skrzydle, Kolego ile Ty meczów oglądałeś Barcelony albo reprezentacji Hiszpanii?
0
A zapomniałem o defensywnym pomocniku ;) Wybierzcie sobie ;)
0
Ja bym ustawił tak:
Valdes, Dani, Pique, Bartra, Adriano, Cesc Xavi, Iniesta, Villa, Messi.
Gdzie: Alves trochę bardziej wysunięty, gdy jest z przodu trzech obrońców, czyli prawie jak zawsze, Iniesta na lewym skrzydle, Villa z Messim wymiennie, Messi może być bardziej cofnięty, żeby wchodził jak perszing z drugiej linii.
0
Witam! Powiedzcie mi czy w tym skrócie (dłuższy skrót) ok 3,54 z szalikiem Barcy i dziewczyną to Gerard Lopez? ;)
0
Sergi Roberto - to na niego powinien stawiać Tata.
BTW Kto wie co za czapkę miał Leo Messi? Mega dobra!
0
No właśnie widziałem, że Adidas . . . Kolego dasz linka jak wiesz gdzie?
0
Ja bym ustawił tak:
Valdes, Dani, Pique, Bartra, Adriano, Cesc Xavi, Iniesta, Villa, Messi.
Gdzie: Alves trochę bardziej wysunięty, gdy jest z przodu trzech obrońców, czyli prawie jak zawsze, Iniesta na lewym skrzydle, Villa z Messim wymiennie, Messi może być bardziej cofnięty, żeby wchodził jak perszing z drugiej linii.
0
A zapomniałem o defensywnym pomocniku ;) Wybierzcie sobie ;)