2

@Frimpong takiej deklasacji nie widziałem od ostatniej deklasacji z PSG które zmiotło nas również 2:1

0

@BezglutenowyPedri kibic sukcesu. Nawet nie tłumacz że to nie o to chodzi

0

@Bobo25 mów za siebie, ja mam zamiar go bić!

3

@LOPEZ16 tam chodziło o to że po tej odbitce od Belingara Eric był pewny że piłka wychodzi za linię więc zaczął podnosić rękę (nasza piłka) a ta trafiła w niego i wyszło jakby świadomie ją blokował.

0

@cules100pro i bez trenera na ławce. Ale pomijając... skąd wiesz że real zapłacił 100mln za podpis Mbappe?

22

Hahaha czyli że to "mów teraz! mów teraz!" od Carvajal do Lamina po meczu to była ta zapowiadana rozmowa wychowawcza??? XD pękłem ze śmiechu XD

1

Bukmacherzy mówią:
Real M. 1.95
Barcelona 3.15

0

Myślicie że Carvajal sprzeda Yamalowi pouczającą lepe?

3

Podobno po klasyku Lewandowski ma wziąć Viniciusa na "rozmowę".

0

@wojopancer to zaskakujące że tak niewiele osób chciałoby spotkać ludzi z dawnych lat

0

Na 24h cofasz się w czasie i znów masz 12 lat. Jest ciepły wakacyjny dzień. Jak go spędzasz?

0

"pociąg o nazwie real madryt odjeżdża tylko raz"

2

@Popitek12 miłego dnia dla ramblowiczów z ino Grudziądza

0

@MINGUS Mastantuacja.

0

Najwięcej kontuzji to my mamy w biurach wśród wszelkich dyrektorków sportowych

0

Miłego dnia dla wszystkich lambrowiczow z Leżańska i Leżajńska

2

@Konradowskyy była, ale żeby ją zrozumieć i przeanalizować trzeba obejrzeć mecz w zwolnionym tempie, najlepiej kilka razy.

4

@Lanosss Wojtaso by wygrał LM w poprzednim sezonie to byłby hicior

0

Ma ktoś może nagrany wczorajszy mecz Polaków? Bo chciałbym sobie obejrzeć w slow motion żeby dokładniej przeanalizować taktykę.

0

@BezglutenowyPedri Fernando Torres

1

@Transu96 czy twój nick w tej sytuacji jest przypadkowy? XD

0

@Bobo25 ups, niestety już nie mogę edytować :( ogary poszły w las, czy tam konie

3

Miłego dnia życzę wam dziś dużo seksu.

1

@ifoa to już kiedyś było i zrołażące się po stronie obrazy w gigantycznych rozmiarach. Ja dziękuję.

0

@Kgorecki2500 proszę Cie...

1

@July_6_BcN barszcz biały z ryżem

0

Wierzycie w to że za waszego życia piłkarska reprezentacja Polski nie osiągnie choćby jednego sukcesu?

0

A jeśli by się tak stało że z Gironą dostaniemy wciry to jakie kroki podejmie LaRambla?

1

A może by się tak zainteresować tym jakimś Bednarukiem z Porto. Podobno kozak, trzyma całą defensywe i dzięki temu praktycznie nie tracą bramek.

4

@sidi12843 ja to mówiłem już jak Flick zapisał się na kurs trenerski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?