1

Chyba jesteś jedyny

0

i znowu i znowu i znowu i znowu, temat przerzygany do granic a gazetki do końca świata gdy Barca będzie mogła grać w finale pucharu króla będą miały jak wypełniać żenujące strony swoich pism perfidnie udając że nie wiedzą jak się to standardowo zakończy

1

boki zeerwane do cna

0

super. nie mogłem se doczekać

0

jasne, że mamy, jednak wymiar jest zupełnie inny. porównywanie Korei Płn i Polski to jednak abstrakcja. być może i podobna do tej że ludziom tu komentującym ewentualna wizyta martwi pod kątem zamknięcia Messiego w pierdlu a nie totalnie niemoralnej postawie

0

totalna masakra. kłócicie się o zamknięcie wpierdlu a nie powinien tam jechac ze względu na skurwysynów u władzy, a jedyną opcją na jego przyjazd powinien być warunek że władza po jego wizycie sama się wywiezie na taczkach do pierwszej lepszej dżungli

0

tez uwielbiam argument z dziećmi nie za bardzo rozumiejąc kto i kiedy ustanowił prawo że na mecze mają chodzić całe rodziny z dziećmi. czemu nikt się tego nie domaga w przypadku pozostałych sportów, jak boksu i innych bitek czy z drugiej strony tenisa stołowego

0

To Autor tekstu w końcu ma za mało tych wiosen by pouczać i oceniać, czy tylko się tak ładnie przedstawia?

co do okrzyków itd, klasyczne robienie z igły widły. w Hiszpanii na stadionach nie dzieje sie praktycznie nic, a szczytem kibicowskiego dramatu jest Camp Nou gdzie zawodnicy poprzez to co prezentują zasługuja na fanatyczny doping w najczystszej postaci a zamiast tego co mecz słyszą kibiców przyjezdnych, a po meczu sa zobligowani do tego by pieprzyć głupoty o wsparci uswoich kibiców. totalna masakra

0

ojoj ale grzeczniuszki tu same. graliście kiedyś w piłkę cycki? rozróżniacie prawdziwy męski sport od szachów? skończcie z tą poprawnością polityczną od ktorej rzygac sie chce. uwielbiam Barcelone ale jej sympatycy to w duzej mierze takie dno ze sie niedobrze robi

0

szkoda ze takie glupoty gada :-) ja sie odniose tylko do ogolu. fakt ze biali sa inteligentniejsi jest faktem naukowym, a ze czarni silniejsi rownie faktem naukowym. tak po prostu jest. to fakt. nie zaden rasizm stworzony zreszta na potrzeby okreslonej grupy osob. jakby czarni byli bardziej inteligentni niz biali to oni lapali by bialych do klatek. ale czarny nie ejst w stanie tego zrozumiec.

0

pingwinek niech Cie "pajac" tak nie boli tylko skoncz nim byc :-)
zenada jestes a nie kibic wiec wkladaj kapcie i przed telewizor. trabka do mordki, na glowe kapelusz i klaskaj - ino rowno! :D

0

pingwinkom i innym pajacom radze by raz w zyciu poszli na mecz a nie oceniali przez pryzmat relacji tv. na legii masz ultra bezpiecznie dopoki do akcji nie wiadomo po co nie wchodza polmozgi z ochrony. a apropo anglii oprocz "ucha" i "ach" nie ma zadnego dopingu wiec tez nie wiem o czym pieprzycie

0

bardzo fajny tekst. zero chaosu, makaronizmow i reszty calego slodkiego piedzenia w porownaniu z poprzednikiem.

0

kiepsko rozumiesz kolego. a już schodząc na najniższy poziom tej dyskusji, czyli kwestie techniczne, to jak inaczej pisać jakiekolwiek słowo jak nie ręcznie?

miej sobie bogów jakich chcesz, a jeśli nie wierzysz w nic to sprawa prosta.

"mania głównych liter, szczególnie w języku polskim"...dramat typu total :-) jak nie rozróżniasz kwestii liter małych i dużych to już faktycznie lepiej na wstępie skończyć dyskusję.

"fanatyk j. polskiego". dramatu akt drugi zdaje się. Kolego, albo się zna język i go szanuje albo się bawi w emotki i skróty.

a pisz se z jakiej chcesz. najlepiej będzie chyba jednak jak skończysz pisać w ogóle :-)

0

jeśli dziękujesz Bogu to dziękuj Bogu. przez duże i niepowtarzalne "B". a jesli robisz to z przypadku, to nawet Go nie wspominaj

0

i to sa wlasnie "kibice". Barcelona ma jednych z najgorszych fanow na wlasnym stadionie wiec w sumie czemu w Polsce miala by miec lepszych? to sa ludzie nienazarci, dla ktorych jesli Barca prezgra jeden lub dwa mecze zaraz zaczna sie domagac zmiany trenera itd. to jest tak dlugi i gleboki aspekt ze moznaby o tym ksiazke napisac. ale moze niech wystarcza liczby. nie wiem ilu w 2009 roku "fanow" zyskala sobie Barcelona. sadze jednak ze jest to porazajaca liczba. tak samo jak porazajaca jest ich swiadomosc na temat tego czym "kibicowanie" jest.

0

Olimpiada tak na Was dziala ze bijecie kolejne rekordy w sieganiu dna?

ktos kto kibicuje, spiewa etc. od razu ustawia sie pod monopolowym....no tak. bez kitu tak jest.

i druzyne stanowaia zawodnicy dlatego buduje sie trybuny, dlatego sa transmisje telewizyjne etc.

a ludziom z olejem w glowie, ktorych na pewno choc kilku sie tu znajdzie, zycze wielu emocji i pieknego widowiska, bez wzgledu na to dla kogo Wasze serce bic bedzie w srodowy wieczor, AMEN.

0

Ban! - 1 tydz. Regulamin

0

kubusny jestes tak zenujacy jak poziom polskiej pilki ligowej.

nigdy w zyciu nie byles na meczu tylko sciagasz sobie grzecznie bramki z interenetu i sie podniecasz. jako kibic Barcy od dawna ubolewam nad faktem braku dopingu na jej meczach, co w pewnym stopniu jest do wytlumaczenia ale to temat na inna dyskusje. nie mam watpliwosci ze kibice Wisly maja milion raz lepszy doping, przede wszystkim po prostu go maja.

wiadomo ze roznica klas miedzy druzynami jest niepodwazalna, ale cuda sie zdarzaja, za to kochamy futbol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?