i znowu i znowu i znowu i znowu, temat przerzygany do granic a gazetki do końca świata gdy Barca będzie mogła grać w finale pucharu króla będą miały jak wypełniać żenujące strony swoich pism perfidnie udając że nie wiedzą jak się to standardowo zakończy
jasne, że mamy, jednak wymiar jest zupełnie inny. porównywanie Korei Płn i Polski to jednak abstrakcja. być może i podobna do tej że ludziom tu komentującym ewentualna wizyta martwi pod kątem zamknięcia Messiego w pierdlu a nie totalnie niemoralnej postawie
i znowu i znowu i znowu i znowu, temat przerzygany do granic a gazetki do końca świata gdy Barca będzie mogła grać w finale pucharu króla będą miały jak wypełniać żenujące strony swoich pism perfidnie udając że nie wiedzą jak się to standardowo zakończy
i to sa wlasnie "kibice". Barcelona ma jednych z najgorszych fanow na wlasnym stadionie wiec w sumie czemu w Polsce miala by miec lepszych? to sa ludzie nienazarci, dla ktorych jesli Barca prezgra jeden lub dwa mecze zaraz zaczna sie domagac zmiany trenera itd. to jest tak dlugi i gleboki aspekt ze moznaby o tym ksiazke napisac. ale moze niech wystarcza liczby. nie wiem ilu w 2009 roku "fanow" zyskala sobie Barcelona. sadze jednak ze jest to porazajaca liczba. tak samo jak porazajaca jest ich swiadomosc na temat tego czym "kibicowanie" jest.
pingwinek niech Cie "pajac" tak nie boli tylko skoncz nim byc :-)
zenada jestes a nie kibic wiec wkladaj kapcie i przed telewizor. trabka do mordki, na glowe kapelusz i klaskaj - ino rowno! :D
Komentarze
1
Chyba jesteś jedyny
0
i znowu i znowu i znowu i znowu, temat przerzygany do granic a gazetki do końca świata gdy Barca będzie mogła grać w finale pucharu króla będą miały jak wypełniać żenujące strony swoich pism perfidnie udając że nie wiedzą jak się to standardowo zakończy
1
boki zeerwane do cna
0
super. nie mogłem se doczekać
0
jasne, że mamy, jednak wymiar jest zupełnie inny. porównywanie Korei Płn i Polski to jednak abstrakcja. być może i podobna do tej że ludziom tu komentującym ewentualna wizyta martwi pod kątem zamknięcia Messiego w pierdlu a nie totalnie niemoralnej postawie
1
boki zeerwane do cna
1
Chyba jesteś jedyny
0
i znowu i znowu i znowu i znowu, temat przerzygany do granic a gazetki do końca świata gdy Barca będzie mogła grać w finale pucharu króla będą miały jak wypełniać żenujące strony swoich pism perfidnie udając że nie wiedzą jak się to standardowo zakończy
0
i to sa wlasnie "kibice". Barcelona ma jednych z najgorszych fanow na wlasnym stadionie wiec w sumie czemu w Polsce miala by miec lepszych? to sa ludzie nienazarci, dla ktorych jesli Barca prezgra jeden lub dwa mecze zaraz zaczna sie domagac zmiany trenera itd. to jest tak dlugi i gleboki aspekt ze moznaby o tym ksiazke napisac. ale moze niech wystarcza liczby. nie wiem ilu w 2009 roku "fanow" zyskala sobie Barcelona. sadze jednak ze jest to porazajaca liczba. tak samo jak porazajaca jest ich swiadomosc na temat tego czym "kibicowanie" jest.
0
pingwinek niech Cie "pajac" tak nie boli tylko skoncz nim byc :-)
zenada jestes a nie kibic wiec wkladaj kapcie i przed telewizor. trabka do mordki, na glowe kapelusz i klaskaj - ino rowno! :D