0

Ja mam nadzieje że Barca przejdzie dalej nawet jeżeli nadzieja matką głupich wierze że oni mogą to zrobić i że to zrobią

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Barcy !!!

0

Gramy w 12-stu i ja typuje 4-0 dla Barcelonki :D Heniek wsadzi

0

1. Pomimo dobrego meczu Sergio uważam że Yaya jest o wile lepszy na tej pozycj.

2. W środę od pierwszych minut zamiast Ibry wolał bym zobaczyć Henia ja cały czas mam nadzieje że się nie wypalił i dzisiaj pokazał że tak nie jest bez Zlatana Barca grała dzisiaj swoją katalońską klepkę a nie ciągłe durne dośrodkowania .

3. Co prawda wygraliśmy ale nie mam do tego zaufania Messi jedyny motor napędowy zespoły co będzie gdy go zabraknie w końcu musi trochę odpocząć .

4. VV poraz kolejny udowodnił że zasługuję na grę w Barcelonie i w końcu raz na zawsze ci

0

Barce czekają teraz trudne mecze w niedziele gramy z valencia a w środe lige mistrzów w dodatku ligowy bez podstawowego napastnika chociaż mam nadzieje że bojan sobie poradzi :D cieszy mnie przegrana realu ale bardziej ucieszy mnie wygranie tych spotkań

0

jeżeli Pep dalej nie zamierza dawać szansy Bojanowi to powinni go wypożyczyć na rok może dwa żeby się ograł w jakimś klubie

ale nie mogą go sprzedać młody i bardzo utalentowany jeszcze dwa góra 3 sezony i będzie wymiatał :D

0

W tamtym sezonie był taki moment kiedy eto miał przestój i też nic nie grał w tedy każdy pisał żeby go sprzedać i kupić jakiegoś lepszego technicznie napastnika i tak się stało doszło do wymiany eto za zlatana co prawda moim zdaniem barcelona przepłaciła bo zlatan nie był tyle warty w tej cenie mogliśmy kupić ville i silve no ale tak sie nie stało przyszedł zlatan nie szło mu z początku ale się rozkręcił nie są to jego pełne obroty jakie pokazywał w interze ale mam nadzieję że już w następnym sezonie będzie to główny gracz zespołu który będzie zdobywał wiele bramek dla drużyny a i dodam jeszcze to że bojan powinien dostac więcej szans na grę od pierwszych minut

VeB

0

własnie zrobilem i nic nie dalo wszystko wszystkie inne canal plusy dzialaja tylko ten nie mogl by ktos mi podac parametry cyfry plus bo jakos na ich stronie sie nie doszukałem

0

własnie zrobilem i nic nie dalo wszystko wszystkie inne canal plusy dzialaja tylko ten nie mogl by ktos mi podac parametry cyfry plus bo jakos na ich stronie sie nie doszukałem

0

moze zadam glupie pytanie ale od dzisiaj dopiero mam cyfre i na kanale 25 powinien byc canal plus sport 2 a kanal jest podpisany jako 4413 i jest niedostepny wie ktoś o co chodzi ??

0

http://www.vshare.tv/live/39054/SS3

elegancka jakość co prawda nie po polsku ale na pełnym ekranie można śmiało oglądać

0

Losowanie będzie również na N sport :D mam nadzieje że Milan

0

TVUplayer kanał 21500

0

Ktoś się wie na jakim kanale będzie można obejrzeć mecz ??

0

Ja bym chciał któryś z tych

Milan

CSKA

Porto

0

Jak by nie patrzeć szacunek dla Dynamo i Rubina te dwie drużyny były wspaniałe a nam jako kibicom Fc Barcelony przysporzyły sporo emocji i niezmiernie mnie to cieszy miałem nadzieje że Rubin wyjdzie z grupy i trafi na Chelsea no niestety podejrzewam że inter nie podoła ale mam nadzieje że się mylę i że zaskoczą wszystkich i zajdą naprawdę daleko oczywiście jeżeli będą grać piękna piłkę bo awans z tak zaciętej grupy zobowiązuje jeżeli polegną to znaczy że po prostu nie zasłużyli bo moim zdaniem Rubin i Dynamo bardziej w tym roku zasłużyli na awans niż Inter i Barca

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/85361

0

no i teraz się pewnie zacznie :D

0

O piwo że będzie 5-0 ??? :D

0

Jak to się mówi nie ważne jak ale ważne że może i Barcelona nie zasłużyła na wygraną w tym meczu bo zagrała słabo ale jak się spojrzy na ich cały sezon to chce się powiedzieć tylko że należy im się potrójna korona i na to właśnie mam nadzieje VeB

0

Co tu dużo gadać już po realu a chelsea też ma przewalone :P

0

2 bramki strzeli Iniesta i jedna Henry

0

podobno szczęście sprzyja lepszym dlatego uważam że sevilla dzisiaj wygra z realem :D

0

Mam nadzieje że na LM będzie już w dobrej formie :D

0

atl madryt wygrywa hehe :D dobrze dla nas :D

0

sędzie to chyba sam nie wie co się dzieje

0

teraz nie można już stracić bramki co najwyżej możemy jeszcze coś strzelić :D

0

jak tak dalej będzie to real ma mistrzostwo w kieszeni

0

pierwsza bramka błąd bramkarza przy drugiej mógł się chociaż przyłożyć

0

jeszcze wygraja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?