1. Pomimo dobrego meczu Sergio uważam że Yaya jest o wile lepszy na tej pozycj.
2. W środę od pierwszych minut zamiast Ibry wolał bym zobaczyć Henia ja cały czas mam nadzieje że się nie wypalił i dzisiaj pokazał że tak nie jest bez Zlatana Barca grała dzisiaj swoją katalońską klepkę a nie ciągłe durne dośrodkowania .
3. Co prawda wygraliśmy ale nie mam do tego zaufania Messi jedyny motor napędowy zespoły co będzie gdy go zabraknie w końcu musi trochę odpocząć .
4. VV poraz kolejny udowodnił że zasługuję na grę w Barcelonie i w końcu raz na zawsze ci
Barce czekają teraz trudne mecze w niedziele gramy z valencia a w środe lige mistrzów w dodatku ligowy bez podstawowego napastnika chociaż mam nadzieje że bojan sobie poradzi :D cieszy mnie przegrana realu ale bardziej ucieszy mnie wygranie tych spotkań
Jak by nie patrzeć szacunek dla Dynamo i Rubina te dwie drużyny były wspaniałe a nam jako kibicom Fc Barcelony przysporzyły sporo emocji i niezmiernie mnie to cieszy miałem nadzieje że Rubin wyjdzie z grupy i trafi na Chelsea no niestety podejrzewam że inter nie podoła ale mam nadzieje że się mylę i że zaskoczą wszystkich i zajdą naprawdę daleko oczywiście jeżeli będą grać piękna piłkę bo awans z tak zaciętej grupy zobowiązuje jeżeli polegną to znaczy że po prostu nie zasłużyli bo moim zdaniem Rubin i Dynamo bardziej w tym roku zasłużyli na awans niż Inter i Barca
Komentarze
0
Ja mam nadzieje że Barca przejdzie dalej nawet jeżeli nadzieja matką głupich wierze że oni mogą to zrobić i że to zrobią
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Barcy !!!
0
Gramy w 12-stu i ja typuje 4-0 dla Barcelonki :D Heniek wsadzi
0
1. Pomimo dobrego meczu Sergio uważam że Yaya jest o wile lepszy na tej pozycj.
2. W środę od pierwszych minut zamiast Ibry wolał bym zobaczyć Henia ja cały czas mam nadzieje że się nie wypalił i dzisiaj pokazał że tak nie jest bez Zlatana Barca grała dzisiaj swoją katalońską klepkę a nie ciągłe durne dośrodkowania .
3. Co prawda wygraliśmy ale nie mam do tego zaufania Messi jedyny motor napędowy zespoły co będzie gdy go zabraknie w końcu musi trochę odpocząć .
4. VV poraz kolejny udowodnił że zasługuję na grę w Barcelonie i w końcu raz na zawsze ci
0
Barce czekają teraz trudne mecze w niedziele gramy z valencia a w środe lige mistrzów w dodatku ligowy bez podstawowego napastnika chociaż mam nadzieje że bojan sobie poradzi :D cieszy mnie przegrana realu ale bardziej ucieszy mnie wygranie tych spotkań
0
jeżeli Pep dalej nie zamierza dawać szansy Bojanowi to powinni go wypożyczyć na rok może dwa żeby się ograł w jakimś klubie
ale nie mogą go sprzedać młody i bardzo utalentowany jeszcze dwa góra 3 sezony i będzie wymiatał :D
0
jeżeli Pep dalej nie zamierza dawać szansy Bojanowi to powinni go wypożyczyć na rok może dwa żeby się ograł w jakimś klubie
ale nie mogą go sprzedać młody i bardzo utalentowany jeszcze dwa góra 3 sezony i będzie wymiatał :D
0
2 bramki strzeli Iniesta i jedna Henry
0
na remis damy rade
0
czy da rade obejrzeć gdzieś na cyfrowym polsacie ?????????????????
0
Jak by nie patrzeć szacunek dla Dynamo i Rubina te dwie drużyny były wspaniałe a nam jako kibicom Fc Barcelony przysporzyły sporo emocji i niezmiernie mnie to cieszy miałem nadzieje że Rubin wyjdzie z grupy i trafi na Chelsea no niestety podejrzewam że inter nie podoła ale mam nadzieje że się mylę i że zaskoczą wszystkich i zajdą naprawdę daleko oczywiście jeżeli będą grać piękna piłkę bo awans z tak zaciętej grupy zobowiązuje jeżeli polegną to znaczy że po prostu nie zasłużyli bo moim zdaniem Rubin i Dynamo bardziej w tym roku zasłużyli na awans niż Inter i Barca