O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ja mam nadzieje że Barca przejdzie dalej nawet jeżeli nadzieja matką głupich wierze że oni mogą to zrobić i że to zrobią

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Barcy !!!

0

Gramy w 12-stu i ja typuje 4-0 dla Barcelonki :D Heniek wsadzi

0

1. Pomimo dobrego meczu Sergio uważam że Yaya jest o wile lepszy na tej pozycj.

2. W środę od pierwszych minut zamiast Ibry wolał bym zobaczyć Henia ja cały czas mam nadzieje że się nie wypalił i dzisiaj pokazał że tak nie jest bez Zlatana Barca grała dzisiaj swoją katalońską klepkę a nie ciągłe durne dośrodkowania .

3. Co prawda wygraliśmy ale nie mam do tego zaufania Messi jedyny motor napędowy zespoły co będzie gdy go zabraknie w końcu musi trochę odpocząć .

4. VV poraz kolejny udowodnił że zasługuję na grę w Barcelonie i w końcu raz na zawsze ci

0

Barce czekają teraz trudne mecze w niedziele gramy z valencia a w środe lige mistrzów w dodatku ligowy bez podstawowego napastnika chociaż mam nadzieje że bojan sobie poradzi :D cieszy mnie przegrana realu ale bardziej ucieszy mnie wygranie tych spotkań

0

jeżeli Pep dalej nie zamierza dawać szansy Bojanowi to powinni go wypożyczyć na rok może dwa żeby się ograł w jakimś klubie

ale nie mogą go sprzedać młody i bardzo utalentowany jeszcze dwa góra 3 sezony i będzie wymiatał :D

Zobacz wszystkie

0

jeżeli Pep dalej nie zamierza dawać szansy Bojanowi to powinni go wypożyczyć na rok może dwa żeby się ograł w jakimś klubie

ale nie mogą go sprzedać młody i bardzo utalentowany jeszcze dwa góra 3 sezony i będzie wymiatał :D

0

2 bramki strzeli Iniesta i jedna Henry

0

na remis damy rade

0

czy da rade obejrzeć gdzieś na cyfrowym polsacie ?????????????????

0

Jak by nie patrzeć szacunek dla Dynamo i Rubina te dwie drużyny były wspaniałe a nam jako kibicom Fc Barcelony przysporzyły sporo emocji i niezmiernie mnie to cieszy miałem nadzieje że Rubin wyjdzie z grupy i trafi na Chelsea no niestety podejrzewam że inter nie podoła ale mam nadzieje że się mylę i że zaskoczą wszystkich i zajdą naprawdę daleko oczywiście jeżeli będą grać piękna piłkę bo awans z tak zaciętej grupy zobowiązuje jeżeli polegną to znaczy że po prostu nie zasłużyli bo moim zdaniem Rubin i Dynamo bardziej w tym roku zasłużyli na awans niż Inter i Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?