0

coś czuję, że będzie wysoko

0

4-0 dla Barcelony 2 messi, 2 ibrahimovic

0

Serdecznie dziękuję za poprawkę.

0

A dzięki.

0

0

kiedy będzie mozna ściągnąć cały mecz?

0

czy beda bramkii w formacie avi?

0

barca znów bedzie rzadzić. Coś tak czuję.

Visca El Barca! Visca el Catalunya!

0

Mam nadzieję, że messi coś strzeli.

0

gdzie są dostępne inne terminarze?

0

Fanatyk, allgoals.pl

f

0

Real wszystkich nam podkrada.To karygodne.

0

Wszystkiego najlepszego Messi. Mam nadzieję,że to ty zgarniesz Złotą Piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?