vivalavida
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
0
Henry1991 skad masz info?
0
Już się zaczęła druga połowa. Niestety Real wyrównał
0
almeria prowadzi 1-0
0
bardzo proszę jeśli można
0
mecz jest o 18 czy o 19?
0
Brawo kowalczyk. Mamy złoto
0
Marzenia ściętej kosy. Alves zostaje u nas.
0
nie wierzę w to.
0
Piekna chwila, dziękuję Ci Pep.
0
dzieki
0
lopenzinho88 mam w orange mozesz wyslac po losowaniu?
0
czy moglby mi ktos wyslac smsa po losowaniu. moj nr 509064193
0
Do boju Barcelona. Bez Messiego czy z Messim wygramy na pewno. Mam taką nadzieję.
0
czemu jest zdjecie ronladinho? jesli mozna wiedzie c. troche stare.
0
real przegrywa 1-2 .Brawo Almeria.
0
na n-ce tez.
0
kanal chyba 182 n al jazeera sport +3
0
wiadomość dnia.
0
wrzuc
0
wynocha stąd Kibicu z Madrytu.
0
Wierzę, że wygracie.
0
Jego tylko lubię z Realu.
0
mozna link do 100 najlepszych?
0
thanks
0
nie ma za co
0
bramki z nsport za Allgoals.pl
0
poprawka
1:0 Messi
http://rapidshare.com/files/286623971/2009.09.29_Barcelona-Dynamo_1-0_Messi.avi
http://www.mediafire.com/file/lbnmt2mm3oy/2009.09.29_Barcelona-Dynamo_1-0_Messi.avi
http://hotfile.com/dl/13796304/356dd7a/2009.09.29_Barcelona-Dynamo_1-0_Messi.avi.html
2:0 Pedro
http://www.mediafire.com/file/zmwdindzmnz/2009.09.29_Barcelona-Dynamo_2-0_Pedro.avi
http://rapidshare.com/files/286646240/2009.09.29_Barcelona-Dynamo_2-0_Pedro.avi
http://hotfile.com/dl/13799130/62b6ffd/2009.09.29_Barcelona-Dynamo_2-0_Pedro.avi.html
0
bramki z nsport
1:0 Messi
http://rapidshare.com/files/28662397..._1-0_Messi.avi
http://hotfile.com/dl/13796304/356dd...Messi.avi.html
http://www.mediafire.com/file/lbnmt2..._1-0_Messi.avi
2:0 Pedro
http://www.mediafire.com/file/zmwdin..._2-0_Pedro.avi
http://rapidshare.com/files/28664624..._2-0_Pedro.avi
http://hotfile.com/dl/13799130/62b6f...Pedro.avi.html
Allgoals.pl
0
Thanks