0

BAN!

mod

0

Ten sędzia jest ślepy przecież załapał henrego !!!

0

Dajcie wolnego Henremu!!!!!!! Barca gra bardzo dobrze brakuje jej tylko wykończenia. Ale spokojnie damy rade

0

Victor ma forme :)

0

Iniesta 10 należało mu się

0

Jednym słowem kosmos!!!

0

No raczej bym sobie nie żartował w taki sposób ale ja przeczytałem ten artykuł to mnie trochę zatkało.

0

Dla mnie Kluivert to najlepszą "9" Barcelony nikt nie jest w stanie go zastąpić!!!

0

To był piłkarz chciał bym go jeszcze zobaczyć w akcji :)dla mnie najlepszy napastnik i oczywiście mój idol ;)

0

Mi po meczu Real-Live bylo szkoda tylko płaczącego Casillasa gość robił wszystko żeby Real wygrał.Real nie zasługuje na takiego bramkarza...

0

Aguero marnuje 2 sam na sam

0

No Eto'o walczy nie ma co...

0

Iniesta to jest normalnie dzik :D:D

0

Wlasnie ta jedna wada zagi10 dobrze gadasz

0

Iniesta po kazdej kontuzji gra coraz lepiej xD

0

Dokładnie to dopiero 2 porażka nie możemy mówić że Barca nie walczyła przecież grali w 10.Nawet jeżeli ten sezon Barca miała by skończyć na 2 miejscu czego z całego serca im nie życzę dalej będę jej kibicował jak co roku bo tacy kibice sie liczą!!

Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!

0

Moze Benzema to jego ojciec xD

0

Ooo normalny kibic Realu :) z takimi jak ty to przynajmniej mozna pogadac

0

Ale Henry podal do eto miodzio :)

0

Dudus1899 Puyol jeszcze :)

0

ale brameczka:D

0

mike1422- zgadzam sie z toba

0

Przeciez ladnie gramy..niektorym to jednak nie wystarcza bo najlepiej 6-0 i juz nawet gdy barca wygrywa jest zle opanujcie sie troche

0

Ale boja pileczke dal...ladnie :)

0

Ladna akcja Bojana:)

0

David jestes nasz ;)

0

Dla mnie Eto jest lepszy od Villi i nie chcial bym zeby odchodzil

0

Wystarczylo ze Puyola nie ma...

0

gameras czy barca juz wygrala??

0

Bojan macie go!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?