28 kwietnia 2009, 22:35
0
BAN! mod
28 kwietnia 2009, 22:17
Ten sędzia jest ślepy przecież załapał henrego !!!
28 kwietnia 2009, 21:40
Dajcie wolnego Henremu!!!!!!! Barca gra bardzo dobrze brakuje jej tylko wykończenia. Ale spokojnie damy rade
28 kwietnia 2009, 21:25
Victor ma forme :)
23 kwietnia 2009, 21:22
Iniesta 10 należało mu się
8 lutego 2009, 02:48
Dudus1899 Puyol jeszcze :)
7 marca 2009, 20:27
Wlasnie ta jedna wada zagi10 dobrze gadasz
2 listopada 2008, 21:05
Real 1-1 no i git teraz tylko odalac sie bedziemy
9 listopada 2008, 10:35
zdecytownie zle ocenieni gracze z defensywy!!!!Puyol 6 no nie robmy sobie jaj spokojnie zasluzyl na 7albo 8 tak samo alves i marquez powinnien miec 8!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
Ten sędzia jest ślepy przecież załapał henrego !!!
0
Dajcie wolnego Henremu!!!!!!! Barca gra bardzo dobrze brakuje jej tylko wykończenia. Ale spokojnie damy rade
0
Victor ma forme :)
0
Iniesta 10 należało mu się
0
BAN!
mod
0
Dudus1899 Puyol jeszcze :)
0
Wlasnie ta jedna wada zagi10 dobrze gadasz
0
Real 1-1 no i git teraz tylko odalac sie bedziemy
0
zdecytownie zle ocenieni gracze z defensywy!!!!Puyol 6 no nie robmy sobie jaj spokojnie zasluzyl na 7albo 8 tak samo alves i marquez powinnien miec 8!!!