v3b
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można się pobawić :) Powodzenia wszystkim Cules :)
0
mój autorytet ...
zawsze starałem się mu dorównać i zawsze będę do tego dążył.
Gdyby trafił do Barcelony byłbym bardzo szczęśliwy :))
0
PR powiadasz ? Bardzo możliwe. Na pewno wzrośnie zainteresowanie tą gazetą.
0
patinho2012 - a Kanoute to pewnie najlepszy napastnik według Ciebie ? ...
0
Sylvinho ; o Gdybym nie widział żadnego meczu w jego wykonaniu pomyślałbym, że unika starć z przeciwnikiem ^
0
Don RAUL - może odpowiesz panu 'demones' na to co napisał ? A nie zmieniasz temat. Ktoś najechał na Ciebie to nagle nie wiesz co mówić ? Wyp*****j stąd bo Twoje śmieszne komentarze nie wnoszą nic do rozmowy na temat newsa.
0
GILBERT3 - nigdy nie będzie reprezentacji Grenlandii. Jeśli nie wiesz, że to nie jest państwo tylko wyspa należąca do Danii to nie pisz takich głupich postów.
A po drugie Grenlandia to nie jest biegun więc dlaczego mieliby grać na biegunie ? Ja pie****le dzieci na siłę chcą napisać coś mądrego ...
0
Pokazali jakie z nich kozaki ;]
0
Ostatnie zdanie chyba do poprawki.
Amerykańska obrona - myślę, że sobie poradzą :)
0
Gdybyś przeczytał regulamin to byś wiedział czy jest zabronione czy nie. A tak to się dowiesz jak dostaniesz bana albo warna :)
0
Znowu te świeczki ... żal dzieci neo!
Każdego to czeka. Możemy mu tylko podziękować za to co robił a nie zaraz jakieś znicze tu stawiacie. Dam sobie łeb uciąć że 90% osób na tym forum nie widziało do dzisiaj o jego istnieniu ... :)
Pozdrawiam.
0
Abidal najbardziej pasuje do Barcelony. Jeśli będzie prezentował taki poziom jak teraz to niech gra . Szkoda go ... kontuzja w najgorszym etapie sezonu.
0
Chief - A Ty nie kalecz pięknego języka jakim jest polski.
"Nie dość ze dość ze nie potrafisz sie zachowac ... " - Co ? ; O
Real Madryt Fun już pewnie się tuu nie pojawi bo wstyd mu się zrobiło ; )
0
Też gramy w Rugby na treningach :) Tylko, że zwykłą piłką do nogi ;P
0
masq - zwidy albo chwali się, że umie czytać ;)
0
Jeremy Menez . To jest dopiero talent.
0
A mniej więcej kiedy będzie ? :)
0
matt21 - stereotypy przez Ciebie przemawiają ;P
0
Może nie tylko szanuje co lubię :)
0
Raul i Metzelder - tylko ich szanuje z Realu. Raula za to, że nigdy nie powiedział złego słowa na Barcelonę a Metzeldera bo grał w Bundeslidze w klubie którego jestem równie wielkim kibicem jak Barcy :)
0
Ribery geniusz ;) Zresztą wczorajszy mecz mówi sam za siebie :)
Tylko ten karny ... xD
0
Alves mistrzostwo ;D
0
Podanie z 3:35 ...
0
Destroo - Twój pierwszy post pod tym newsem jest dla mnie nie zrozumiały.
" Duzo miał szczescia,zwłaszcza w 18 min kiedy akcje mial Villareal i bramka przeszla obok slupka. "
Bramka przeszła obok słupka ? :P
Hleb mimo iż wszedł na ostatnie minuty to bardzo ożywił grę Barcelony ; )
0
Abidal - 7
Zagrał bardzo dobrze, poza jednym lub dwoma niegroźnymi błędami.
Henry nie zasłużył na 8.
Xavi oprócz pięknej asysty też niczym szczególnym się nie wyróżnił
Puyol bez przesady że 5. Dałbym mu 6
Podobała mi się gra Hleba. Bardzo ożywił Barceloną po wejściu ; )
Ważny komplet punktów. I to z najlepszymi ; )
Życzę wesołych, spokojnych świąt, nasza ukochana Barcelona sprawiła że o Nią martwić się nie będziemy :)
Idę spać, dobranoc.
0
Genialny Xavi ....
0
Narzekaliście na Keite. Macie jego odpowiedź. Bramka na 1:1
0
Nie wiele się zmienił przez tyle lat ; ) Oczywiście nie patrząc na jego umiejętności a wygląd xD
0
Teraz widać dlaczego jest kapitanem Barcelony! Bardzo charyzmatyczny przywódca!
Pozdrawiam ; )
0
Taka sztuka, że trzeba umieć się w takiej sytuacji znaleźć żeby dołożenie nogi wystarczyło ...