15 października 2011, 00:11
0
Można się pobawić :) Powodzenia wszystkim Cules :)
15 lipca 2009, 01:01
mój autorytet ... zawsze starałem się mu dorównać i zawsze będę do tego dążył. Gdyby trafił do Barcelony byłbym bardzo szczęśliwy :))
29 kwietnia 2009, 23:11
PR powiadasz ? Bardzo możliwe. Na pewno wzrośnie zainteresowanie tą gazetą.
22 kwietnia 2009, 17:39
patinho2012 - a Kanoute to pewnie najlepszy napastnik według Ciebie ? ...
4 kwietnia 2009, 23:02
Sylvinho ; o Gdybym nie widział żadnego meczu w jego wykonaniu pomyślałbym, że unika starć z przeciwnikiem ^
1 sierpnia 2008, 05:07
Transferek 1mb/s i aż się chce skróty pobierać ;D Dzięki.
22 lutego 2009, 11:13
Chief - A Ty nie kalecz pięknego języka jakim jest polski. "Nie dość ze dość ze nie potrafisz sie zachowac ... " - Co ? ; O Real Madryt Fun już pewnie się tuu nie pojawi bo wstyd mu się zrobiło ; )
18 sierpnia 2008, 13:33
Magiczna !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Można się pobawić :) Powodzenia wszystkim Cules :)
0
mój autorytet ...
zawsze starałem się mu dorównać i zawsze będę do tego dążył.
Gdyby trafił do Barcelony byłbym bardzo szczęśliwy :))
0
PR powiadasz ? Bardzo możliwe. Na pewno wzrośnie zainteresowanie tą gazetą.
0
patinho2012 - a Kanoute to pewnie najlepszy napastnik według Ciebie ? ...
0
Sylvinho ; o Gdybym nie widział żadnego meczu w jego wykonaniu pomyślałbym, że unika starć z przeciwnikiem ^
0
PR powiadasz ? Bardzo możliwe. Na pewno wzrośnie zainteresowanie tą gazetą.
0
Transferek 1mb/s i aż się chce skróty pobierać ;D Dzięki.
0
Chief - A Ty nie kalecz pięknego języka jakim jest polski.
"Nie dość ze dość ze nie potrafisz sie zachowac ... " - Co ? ; O
Real Madryt Fun już pewnie się tuu nie pojawi bo wstyd mu się zrobiło ; )
0
Sylvinho ; o Gdybym nie widział żadnego meczu w jego wykonaniu pomyślałbym, że unika starć z przeciwnikiem ^
0
Magiczna !