O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Coutinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 10 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 785
  • Liczba komentarzy 146
  • Polecenia 472

Komentarze

8

@Colon A czemu akurat gospodarka? To twoja subiektywna opinia. Czym jest gospodarka w obliczu np. globalnego ocieplenia. Bo to jest według mnie najważniejszy i największy realny problem. Ale w sumie co tam nas obchodzi co będzie za 100 lat.
Nie mówie że gospodarka nie jest ważna bo rzygam juz tym socjalem i podnoszeniem minimalnej pensji chociażby. Ale gospodarka nie jest najważniejsza, tylko równie ważna.

0

@Terrored Nie no narazie 1 stopień. Właśnie się zastanawiam czy mógłbym się tam wiele nauczyć, a nie będzie to strata czasu ale też czy nie będzie trudno to połączyć z pracą jakby było mase nauki.

0

@Terrored Tak jak najbardziej dlatego chce taki kierunek wybrać.

0

Koniec Neymarowania. Mam pytanie. Ktoś studiował zaocznie w wyższej szkole bankowej w Warszawie na kierunku informatyka albo wogóle na tej uczelni?
Warto? A jak nie to jaką inna polecacie zaocznie w Warszawie? Co wogóle sądzicie o studiach prywatnych zaocznie bo nie chce potem żałować a to jest jedna z moich opcji bo już mam prace.

2

Byłem wczoraj na meczu Wisły i przed meczem żałowałem że jest w tym samym czasie co mecz barcy i sobie myśle co prawda fajna atmosfera będzie na żywo obejrzeć ale będe oglądał tę kopanine gdzie wpadnie max 1 bramka z przypadku zamiast barcy z tiki taką w takim składzie z de jongiem i grizmanem ale patrząc jak zagrała wczoraj Barca to już chyba nie żałuje. Wiem że po jednym meczu sezonu nie pownno sie skreślać ale no Valverde był dobry na jeden sezon max 2.Byłem mu obojętny przez długi czas ale juz mam dość dołączam do teamu #ValverdeOut :D

Zobacz wszystkie

87

Czekałem na te wypowiedzi z realu. W sumie może i ma racje, ale nie ma to dla mnie znaczenia. Z inną drużyną by mnie wkurzał nasz styl a z realem to barca moze gówno grac i cały czas wygrywać. Nie ma nic lepszego niż ból dupy białych.

55

Kurde ta skromność Messiego jest taka szczera, "Miałem szczęście i piłka wpadła do siatki", "Przy drugiej bramce miałem jeszcze więcej szczęścia". Ale on po prostu taki jest, podchodzi do wszystkiego fair i z luzem :)

43

specjalnie oglądam dziś wiadomości w tvp bo nie mam tego w zwyczaju a oni nadal plują jadem. Najbardzej wkurzający był fragment jak wykorzystali słowa rodziny która prosi żeby nie wykorzystywać tej tragedii politycznie i potem urywek 5 sek z 10 min wypowiedzi Owsiaka jak mówi "dziki kraj, dziki kraj" Jeszcze że wyjęte z kontekstu to jeszcze go atakują po tak ciężkich dla niego dniach. Żałosne

31

Niech As sie lepiej zajmie swoim Realem, który nawet nie ma o co grać po przerwie reprezentacyjnej. :)

19

""Blaugrana przedłużyła umowę z Ernesto Valverde i niemal na pewno nie zwolni go w razie klęski, choć powinna była zrobić to już dawno. Nie możemy spodziewać się więc rewolucji, a jedynie liczyć na wymęczenie pozytywnych rezultatów i doczłapanie do końca sezonu. Trudne czasy dla wszystkich culés.""

Zawsze wydwało mi się że redakcja mimo mieszanych odczuć kibiców potrafi zachowć merytoryczność i klase. Ale to co tu jest napisane to masakra jakaś.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?