tinek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oby tak dalej. miejmy nadzieję, że nie złapią żadnej poważniejszej kontuzji:) VeB!:)
0
remis nie jest zły na wyjeździe, a Ibra raził strasznie swoją grą, jak narazie nie pasuje tutaj. Widać było, że jak nie brał udziału w akcji to coś się działo, a jak przyjmował piłkę to stał i nic. Mam nadzieję, że się poprawi.
0
ewidentnie widać, że Txiki nie radzi sobie na tym stanowisku. Skoro Guardiola twierdzi, że brakuje zawodników to tak musi być, więc niech się zarząd bierze do roboty. VeB!
0
VeB:D
0
Visca el Barca!:) Mes que un club:D
0
ja myślę, że strzał Essiena obronił by tylko i wyłącznie Chuck Norris:P
0
puyol mógł sobie odpuścić tą żółtą kartkę