remis nie jest zły na wyjeździe, a Ibra raził strasznie swoją grą, jak narazie nie pasuje tutaj. Widać było, że jak nie brał udziału w akcji to coś się działo, a jak przyjmował piłkę to stał i nic. Mam nadzieję, że się poprawi.
ewidentnie widać, że Txiki nie radzi sobie na tym stanowisku. Skoro Guardiola twierdzi, że brakuje zawodników to tak musi być, więc niech się zarząd bierze do roboty. VeB!
remis nie jest zły na wyjeździe, a Ibra raził strasznie swoją grą, jak narazie nie pasuje tutaj. Widać było, że jak nie brał udziału w akcji to coś się działo, a jak przyjmował piłkę to stał i nic. Mam nadzieję, że się poprawi.
Komentarze
0
oby tak dalej. miejmy nadzieję, że nie złapią żadnej poważniejszej kontuzji:) VeB!:)
0
remis nie jest zły na wyjeździe, a Ibra raził strasznie swoją grą, jak narazie nie pasuje tutaj. Widać było, że jak nie brał udziału w akcji to coś się działo, a jak przyjmował piłkę to stał i nic. Mam nadzieję, że się poprawi.
0
ewidentnie widać, że Txiki nie radzi sobie na tym stanowisku. Skoro Guardiola twierdzi, że brakuje zawodników to tak musi być, więc niech się zarząd bierze do roboty. VeB!
0
VeB:D
0
Visca el Barca!:) Mes que un club:D
0
remis nie jest zły na wyjeździe, a Ibra raził strasznie swoją grą, jak narazie nie pasuje tutaj. Widać było, że jak nie brał udziału w akcji to coś się działo, a jak przyjmował piłkę to stał i nic. Mam nadzieję, że się poprawi.
0
Visca el Barca!:) Mes que un club:D
0
VeB:D
0
oby tak dalej. miejmy nadzieję, że nie złapią żadnej poważniejszej kontuzji:) VeB!:)
0
ja myślę, że strzał Essiena obronił by tylko i wyłącznie Chuck Norris:P