thefallen994
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja jestem również za Bayernem, z przyczyn wynikających analogicznie :D
0
co oni odwalają?!
naprawdę nie widzą wielkiej klasy Toure?!
0
moim zdaniem przede wszystkim Messi mógł zachować klasę, się w ten sposób nie wypowiadać, Pique też nie błysnął
0
przydałoby się chociaż i tak wygrają :P
0
pomimo wielu spekulacji myślę, że to byłby dobry wybór
0
wogóle dlaczego, bo nie wierze, że Guardiola nie widzi klasy i umiejętności jakie posiada Toure
jest duuużo lepszy od Keity, który wg mnie gra gorzej od Ibry
jeśli już to właśnie Keite sprzedać w końcu ma już 30 lat a Toure jest dużo młodszy
0
Mógłby odejść, nie przez jego grę, po prostu nie pasuje do stylu Barcy
jeśli jednak przyjdzie Villa to nie ma co oczekiwać, że będzie grał lepiej w końcu tyle bramek co Ibra zdobył, to wcale nie jest mało
0
tylko nie to
mam nadzieję, że zmądrzeją i go zostawią
0
wydaje mi się, że jeśli przyzwyczaili piłkarzy do regularnej gry to nie powinni już tego zmieniać, tym bardziej na ostatnią kolejkę
0
najlepszy
0
nie było źle, ale z Sevillą nie może być tych wszystkich błędów i nie ma co liczyć na Mallorce trzeba po prostu dobrze zagrać
0
nie ma szans, w barcelonie nie tolerują piłkarzy, którzy występują na okładkach brukowcówWolałbym żeby do Barcy zawitał Ashley Young, Mata i jakas konkurencja dla Daniego Alvesa. Gra Ibry mi sie nie podoba ale dalbym mu szanse w nastepnym sezonie bez kupowania Villi. Jesli Zlatan zawali nastepny sezon to ciezar strzelania goli przejmie Pedro Bojan i Messi a z taką pomoca nie mieliby zadnych problemow
0
nic dodać nic ująć :D
0
w kontrakcie powinni mu zapisać klauzulę o wartości kilkudziesięciu miliardów euro, wtedy mniej więcej przybliżyli by się do Jego realnej wartości :P
0
zastanawiam się tylko co będzie jak symbole Barcelony czyli Valdes, Puyol i Xavi zakończą karierę
takiej samej Barcy już nigdy nie będzie... ale będzie jeszcze lepsza :D
0
on jest najlepszy, zdecydowanie, nie ma lepszego na świecie
wg mnie jest lepszy od Messiego, jednak jego rola na boisku powoduje, że zawsze pozostaje w cieniu Messiego lub innego napastnika
rzeczywiście nie ma przymiotników na Niego
dla mnie Barca bez Xaviego nie mogłaby istnieć, nie wyobrażam sobie
0
Blaugrana93
same stroje są niezłe, aczkolwiek wg mnie nie pasują do Barcy, raczej do Man Utd
nie podobają mi się również stroje zaprojektowane przez Nike na przyszły sezon
osobiście, najbardziej podobają mi się aktualne koszulki
0
jak dla mnie to nie bardzo, zero doświadczenia;gość ma dopiero 25 lat !
a same gadanie to również nie wszystko
0
dla Barcy nie ma to juz znaczenia
0
chelsea4(N)ever czy jak ci tam wróć na żałosną stronę swojego żałosnego klubu i tam rozwiązuj swoje problemy z resztą londyńskich buraków
0
moim zdaniem osoby, które twierdzą, że obaj sędziowie nie mieli żadnego wkładu w awans interu, są bardziej kibicami interu niż Barcy
każdy widział co arbitrowie wyprawiali w dwumeczu
mimo gromady błędów, nie jest to też wytłumaczenie, bo jeśli Barca zagrała by dobrze to żaden sędzia nie odebrał by nam zwycięstwa
0
nareszcie mają jakiś powód do świętowania
ciekawe, czy pamiętają jak się to robi :D
0
jedyne co mnie denerwuje to wszystkie niedorozwoje, które gadają na Barcę, między innymi:
sandro_fci, patrykhg, elpiter, castillo20,
0
idealny komentarz do artykułu
0
mam tylko jedno życzenie, to jest strona Barcy, więc antyfani i reszta pajaców piszących głupoty na Barcelonę wyjazd stąd
0
seriea - wypad stąd
0
mogłby nie zagrac wtedy łatwiej bedzie ich pokonac.chociaz mourinho pewnie zaryzykuje i wystawi go nawet jesli sie nie wyleczy w pełni tak jak w meczy z CSKA
0
ja chcę Toure w pierwszym składzie na inter
0
no i dobrze
oby wygrali
0
dobrze, że nie zagra