O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 135
  • Polecenia 0

Komentarze

0

IceMan- jakbym słyszał mojego kolegę. Ma identyczną opinię o wchodzeniu do bramki formacji ofensywnej ;]

0

Myślę, że już w tym momencie należą się gratz dla Herculesa. 2-0 na wyjeździe z mistrzem... Oby z Realem tak pograli. Ale jest jeszcze czas, mamy szansę ;)

0

Myślę, że należałoby zdjąć Javiera, bo jeszcze w pierwszym meczu czerwień zarobi ;) Bojan dziś ma słabszy dzień

0

Myślę, że należałoby zdjąć Javiera, bo jeszcze w pierwszym meczu czerwień zarobi ;) Bojan dziś ma słabszy dzień

0

Bez paniki... wygramy. Jestem tego pewien. Barca jest najlepsza ;] A nawet jeśli będzie przegrana nic się nie stanie, liga trwa dalej...

Zobacz wszystkie

0

noo to będzie niezwykle ważny i ciężki mecz ale na pewno nasi wygrają !

0

seriea - wypad stąd

0

też się cieszę, że trafił do Barcy :D

0

Zlatan dobrze dobrał się ze swoim agentem, dwóch arogantów. Jego wypowiedź - www.transfery.info/news-full-13060.html

0

niech nie zagra, przynajmniej będzie nam łatwiej wygrać

chociaż i tak nie wątpię, że Barca odniesie zwycięstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?