11 września 2010, 19:43
0
IceMan- jakbym słyszał mojego kolegę. Ma identyczną opinię o wchodzeniu do bramki formacji ofensywnej ;]
11 września 2010, 19:27
Myślę, że już w tym momencie należą się gratz dla Herculesa. 2-0 na wyjeździe z mistrzem... Oby z Realem tak pograli. Ale jest jeszcze czas, mamy szansę ;)
11 września 2010, 18:59
Myślę, że należałoby zdjąć Javiera, bo jeszcze w pierwszym meczu czerwień zarobi ;) Bojan dziś ma słabszy dzień
11 września 2010, 18:53
Bez paniki... wygramy. Jestem tego pewien. Barca jest najlepsza ;] A nawet jeśli będzie przegrana nic się nie stanie, liga trwa dalej...
17 marca 2010, 18:15
noo to będzie niezwykle ważny i ciężki mecz ale na pewno nasi wygrają !
27 kwietnia 2010, 22:38
seriea - wypad stąd
5 lipca 2010, 15:02
też się cieszę, że trafił do Barcy :D
29 sierpnia 2010, 00:00
Zlatan dobrze dobrał się ze swoim agentem, dwóch arogantów. Jego wypowiedź - www.transfery.info/news-full-13060.html
12 marca 2010, 20:45
niech nie zagra, przynajmniej będzie nam łatwiej wygrać chociaż i tak nie wątpię, że Barca odniesie zwycięstwo
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
IceMan- jakbym słyszał mojego kolegę. Ma identyczną opinię o wchodzeniu do bramki formacji ofensywnej ;]
0
Myślę, że już w tym momencie należą się gratz dla Herculesa. 2-0 na wyjeździe z mistrzem... Oby z Realem tak pograli. Ale jest jeszcze czas, mamy szansę ;)
0
Myślę, że należałoby zdjąć Javiera, bo jeszcze w pierwszym meczu czerwień zarobi ;) Bojan dziś ma słabszy dzień
0
Myślę, że należałoby zdjąć Javiera, bo jeszcze w pierwszym meczu czerwień zarobi ;) Bojan dziś ma słabszy dzień
0
Bez paniki... wygramy. Jestem tego pewien. Barca jest najlepsza ;] A nawet jeśli będzie przegrana nic się nie stanie, liga trwa dalej...
0
noo to będzie niezwykle ważny i ciężki mecz ale na pewno nasi wygrają !
0
seriea - wypad stąd
0
też się cieszę, że trafił do Barcy :D
0
Zlatan dobrze dobrał się ze swoim agentem, dwóch arogantów. Jego wypowiedź - www.transfery.info/news-full-13060.html
0
niech nie zagra, przynajmniej będzie nam łatwiej wygrać
chociaż i tak nie wątpię, że Barca odniesie zwycięstwo