O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1292
  • Liczba komentarzy 163
  • Polecenia 508

Komentarze

8

Innymi słowy: za 4 mln sprzedaliśmy 30% zysku z kolejnego transferu Marka. Rozwijając: jeśli Cucurella zostanie sprzedany przez Getafe za więcej niż 13.33 mln to jesteśmy na tym interesie do tyłu. Ale kto by się tam przejmował, ważne są pieniądze tu i teraz żeby się w księgach obecnemu zarządowi zgadzało, a jak przyjdzie kolejny to już się będzie martwił tym co mu zostawiono - dokładnie ten sam schemat co w przyapdku zamiany Arthura na Pjanića.

0

@Black_Wolf_95 dzięki

0

@kikaczek5 dzięki

0

Głupie pytanie ale mógłby ktoś dać znać czy to jest dwumecz?

0

@Imacc nieszczęścia chodzą parami ;) a na poważnie to słuszna uwaga, redaktorzy mogliby takich błędów unikać.

Zobacz wszystkie

64

Drobna sugestia do redakcji: może by tak zawsze przedstawiać te jedenastki graficznie? Nie dużo roboty, grafika jakiegoś pewno macie, zresztą do tego eksperta nie potrzeba, a ogląda się dużo przyjemniej jak czasami gazety zrobią w takiej formie i wy to kopiujecie. Może to byłaby też szansa na Wasze propozycje 11?

39

A to pech... Będziemy musieli sobie jakoś poradzić.

31

Alba za 14 milionow to był jeden z najbardziej udanych transferow w kategorii jakosc/cena.

30

"Jego szwagier, Jhon Córdoba, to również były zawodnik Espanyolu." Gratulacje dla Espanyolu za podjęcie szybkiego działania i wyrzucenie Sergio Garcii z klubu ;)

23

Warto docenić, że Ramos kolejny raz (głosował też na Messiego o ile pamiętam) oddał głos ponad podziałami. Słusznie lub nie, zrobił to, czego unika większość - zagłosował na reprezentanta odwiecznego rywala.