szymek17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olszyny
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy tak mówi a póżniej perzechodzi tam gdzie więcej kasy dostanie;[
0
Znowu jakaś gazeta puszcza plote. Ribery też miał być już o krok w Barcelonie;]
0
BAN
0
Vidić to może kible czyścić w kiblu i podcierać Messiego ale nie za 20 mln
0
Za 23 miliony to sobie mogą kupić jego buty po meczy a puki co Eto`o jest nasz!
0
Ibra nadawałby się do Chelsea tam są takie same tempe szczały.
0
Larsson gar w reprezentacji więc o jaki fotelik chodziło?
0
Forlan strzela najwięcej goli od dwuch lat a oto chodzi Barcelonie.
0
Larsson nie kopie tylko gra na światowym poziomie!
0
Najlepiej jakby to Larsson przeszedł do Barcy(boski meczyk w finale LM 2006)
0
Jak narazie najlepszy napastnik na śąwiecie bo wie kiedy ma strzelić gola i przedewszystkim nie marnuje sytuacji jak np. Drogba.
0
W Barcelonie nikt nie choruje na głowe i jak na razie sie na to nie zanosi żeby ktoś zwariował.
0
Co byłoby gdyby Iniesta nie był kontuzjowany i mógł zagrać na pełnych obrotach także w drugiej połowie;]
0
hahahahah Barcy nie ale strzałów na swoją bramke może się przestraszyć.
0
Ronaldo potrafi tylko wymachiwać nogami przy piłce ale jego akcja kończy się zazwyczaj przy pierwszym obrońcy. Messi udowodni swoją wartość w środe a Ronaldo znowu będzie zżarty przez treme jak rok temu.
0
Barca też mogła u siebie wysoko wygrać ale nie wygrała i nikt tak nie rospacza.
0
Fajnie Messi wyszedł na zdięciu Hehehe;]
0
Wole te stroje które mają ale i tak Barca będzie wyniatać chodzby nawet w slipach grali.
0
Real to se może Smolarka kupić jak chce ale Smolarek i tak by nie przeszedł do takich cieniasów.
0
Jatam niewiem jakich oni mają grczy którzy mogą strzelić gola Barcelonie.
0
odkiedy jest w Barcelonie
0
to znaczy w kraku
0
Villarreal może nawet nie przyjeżdżać na stadion Barcy bo nie mam po co.
0
Spokojnie je pobije.;]
0
Głardiola zdecydowanie jest najlepszym trenerem na świecie i wiem że zdobędzie trzy tyluł.
0
Prawdziwy Katalończyk i znakomity piłkarz;]
0
Cały Drogba;[
0
Niemyślałem że stać go na coś takiego ale pozory mylą;]
0
I bardzo dobrze i tak nic tam nie robił.
0
Tym razem szczęście uśmiehcneło się do Barcelony i nie mam co się denerwować.