10 czerwca 2009, 09:55
0
Każdy tak mówi a póżniej perzechodzi tam gdzie więcej kasy dostanie;[
10 czerwca 2009, 09:54
Znowu jakaś gazeta puszcza plote. Ribery też miał być już o krok w Barcelonie;]
10 czerwca 2009, 09:51
BAN
7 czerwca 2009, 13:44
Vidić to może kible czyścić w kiblu i podcierać Messiego ale nie za 20 mln
5 czerwca 2009, 16:38
Za 23 miliony to sobie mogą kupić jego buty po meczy a puki co Eto`o jest nasz!
10 maja 2009, 11:24
Prawdziwy Katalończyk i znakomity piłkarz;]
10 maja 2009, 11:30
Głardiola zdecydowanie jest najlepszym trenerem na świecie i wiem że zdobędzie trzy tyluł.
7 maja 2009, 07:34
Kocham fudbol, Barcelonie i Inieste!!;]
7 maja 2009, 17:15
Miejmy nadzieje że wyzdrowieje i zagra w Rzymie.
10 maja 2009, 11:31
Spokojnie je pobije.;]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Każdy tak mówi a póżniej perzechodzi tam gdzie więcej kasy dostanie;[
0
Znowu jakaś gazeta puszcza plote. Ribery też miał być już o krok w Barcelonie;]
0
BAN
0
Vidić to może kible czyścić w kiblu i podcierać Messiego ale nie za 20 mln
0
Za 23 miliony to sobie mogą kupić jego buty po meczy a puki co Eto`o jest nasz!
0
Prawdziwy Katalończyk i znakomity piłkarz;]
0
Głardiola zdecydowanie jest najlepszym trenerem na świecie i wiem że zdobędzie trzy tyluł.
0
Kocham fudbol, Barcelonie i Inieste!!;]
0
Miejmy nadzieje że wyzdrowieje i zagra w Rzymie.
0
Spokojnie je pobije.;]