szmeron1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jugów
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeszcze go bronią ? :O .....
dokonał takiego czynu i jeszcze ma obrońców ;/ ? do tego jeszcze marcelo odprawił swoje :/ ja to w ogóle bym ich pozawieszał :D
0
nawzajem z dużym jajem ;-)
0
tak w ramach skromności ... nikt nie jest doskonały ;-)
0
ale zobaczyłem na wyniki 3:1 dla Chelsea :O to może jednak na chelsea :D
0
:) miazga miała być no i jest teraz tylko czekam na rewanżyk jakiś remis albo 1-0 i czekamy na liverpool :D
0
obydwaj na nie ;)
0
wychowanek Barcy mówi że obojętne gdzie pójdzie mając wybór Barca Real M. :O ? zszokowany co najmniej
0
Jeśli suma transferu wyniosłaby na tyle aby sprowadzić godnego następcę jestem za :]
ale raczej nie ma co się spodziewać chociaż mourinho lubi wydawać flote ... ;)
ale wolałbym żeby E9 został
0
a Titi za 11 milionów to może co najwyżej im sprzedać swoją koszulkę po jakimś meczu :D
0
hmmmm dość mam tego całego City i ich pieniędzy i polityki transferowej ... jednym słowem burdel :]
0
Zlatan? Czemu nie... tylko gdyby posiedział ze dwa mecze na ławce to by podziękował....
0
za marzenia nie karają ;]
0
... :) jestem jak najbardziej za tym transferem :)
0
tu trzeba utwierdzić wszystkich kto rządzi w KATALONII !! VISCA EL BARCA !!!
0
plotki plotki plotki :) Eto zostaje i to na dłużej niż ten sezon :)
0
jestem za wypożyczeniem ...
a za transferem nigdy...
przecież my potrzebujemy WYCHOWANKÓW !! bo w nich jest siła zespołu, Messi, Puyol, VV, Xavi
0
co do ceny za eto ... to jest bardzo śmieszna ... co najmniej 30 milionów ... najmniej 30 baniek !
0
tak gówno oni wiedzą co tam E2 chce
0
to jest to ...gdy były słabsze dni niektórzy co go tak kochają teraz bo jest królem strzelców i spisuje sie znakomicie ... to gdy był właśnie słabsze dni to większość SPRZEDAĆ Eto'o ... i w cale mu się nie dziwie że woli Mallorce ... Ja zawsze go szanowałem na równi z Ronnim ... a tak jak to miało miejsce w tamtym sezonie nikłe wsparcie chłopaki dostawali przykre jest to że gdy idzie dobrze to jest tylu kibiców że co to dla Barcy nie zrobią jeden słabszy sezon i było widać ilu tych prawdziwych zostało ! ;] VeB !
0
olać statystyki !! :)) WIERZĘ ŻE WYGRAMY :)) !!... a co do koszulki na miniaturce ... to fajnie jakby takie wróciły ... :|
0
... pff czerwo za takie coś ;/
0
marzę o tym gościu (Ribery) :)) zgadzam się z "ravpelc" ... lepszy ribery niz benzema
0
ciekawe ilu tych prawdziwych kibiców ... ... a ile tzw. "sezonowców" ...
0
duży szacunek dla Ronnie'go :) powodzenia
0
moim zdaniem ok ... pasuje do Barcy ... ale jak dla mnie e2 jest teraz w lepszej formie niż fernando....
0
ciekawy chłopak zobaczymy co przyszłość nam pokaże :D
0
wiadomo dlaczego ma opaskę kapitana EL CAPITAN :D
0
:) idziemy na mistrza a oceny za mecz to tylko zabawa
0
cały ten konflikt powinien się zakończyć jak najszybciej Izrael powinien odpuścić
0
jak już większość napisała lepiej za te pieniądze wziąć Silvę lub Aguero, jeszcze można byłoby się też zastanawiać nad Riberim albo Villa :] jak dla mnie Benzema ok jest dobry ale lepsi są powyżej przeze mnie wymienieni .... (takie moje zdanie na ten temat)