24 kwietnia 2009, 23:47
0
jeszcze go bronią ? :O ..... dokonał takiego czynu i jeszcze ma obrońców ;/ ? do tego jeszcze marcelo odprawił swoje :/ ja to w ogóle bym ich pozawieszał :D
12 kwietnia 2009, 10:43
nawzajem z dużym jajem ;-)
12 kwietnia 2009, 10:30
tak w ramach skromności ... nikt nie jest doskonały ;-)
8 kwietnia 2009, 22:39
ale zobaczyłem na wyniki 3:1 dla Chelsea :O to może jednak na chelsea :D
8 kwietnia 2009, 22:38
:) miazga miała być no i jest teraz tylko czekam na rewanżyk jakiś remis albo 1-0 i czekamy na liverpool :D
12 lutego 2009, 19:44
ciekawe ilu tych prawdziwych kibiców ... ... a ile tzw. "sezonowców" ...
6 stycznia 2009, 10:07
no to mamy wszechstronnego obrońcę ;D lewa prawa strona no i środek obrony ;D (mowa o Puyolu :D
12 lutego 2009, 19:45
marzę o tym gościu (Ribery) :)) zgadzam się z "ravpelc" ... lepszy ribery niz benzema
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jeszcze go bronią ? :O .....
dokonał takiego czynu i jeszcze ma obrońców ;/ ? do tego jeszcze marcelo odprawił swoje :/ ja to w ogóle bym ich pozawieszał :D
0
nawzajem z dużym jajem ;-)
0
tak w ramach skromności ... nikt nie jest doskonały ;-)
0
ale zobaczyłem na wyniki 3:1 dla Chelsea :O to może jednak na chelsea :D
0
:) miazga miała być no i jest teraz tylko czekam na rewanżyk jakiś remis albo 1-0 i czekamy na liverpool :D
0
tak w ramach skromności ... nikt nie jest doskonały ;-)
0
ciekawe ilu tych prawdziwych kibiców ... ... a ile tzw. "sezonowców" ...
0
no to mamy wszechstronnego obrońcę ;D lewa prawa strona no i środek obrony ;D (mowa o Puyolu :D
0
marzę o tym gościu (Ribery) :)) zgadzam się z "ravpelc" ... lepszy ribery niz benzema
0
nawzajem z dużym jajem ;-)