0

Nie sądze by to była prawda. Przecież po tym wydarzeniu od razu by Drenhe sapał a kamery wyłapałyby słowa Messiego. Jeśli jednak takie coś miało miejsce to frajerskie zachowanie, i takie cos trzeba tempic. tym bardziej, że messi w drużynie ma Abidala i Keite.

0

0

W życiu bym się nie spodziewał takiego finału. Po prostu wow.
cynicznieopilce.blogspot.com/2012/04/pseudorecenzja-meczu-real-bayern.html

0

To już nie ważne! Trzymać kciuki za Bayer dzisiaj. Nie zniosę patrzenia na Real tak jak oni na Barcelonę w zeszłym roku - zostać z samym copa del rey. Z dwojga złegu Niemcy lepsi.
http://cynicznieopilce.blogspot.com/2012/04/upadek-zakonczony-smiercia.html

0

Trzeba wierzyć w skuteczność!

0

0

2 z tych 3 bardzo istotnych meczów przegrany. Coś jest nie tak. Nie tak wyobrażałem sobie ten tydzień. Obłęd.

0

On to jest gość jednak. Nie wygramy ;)

0

Hahah ,a le żem to napisał

0

Nie ma szans na wygranie tego meczu. Nie piszę tego, dlatego, że nie wierzę, bo wciąż wierzę, ale Barcelona gra po prostu słabo. Bardzo.

0

Tello to był gość na ligowe kabaczki, a nie el clasico. Dajcie spokój, to było oczywiste, że tak zagra.

0

Każdy ma indywidualny kryzys. To jest właśnie przyczyna. Zobaczcie tylko co gra Xavi ostatnio, Valdes, Puyol, nawet Messi nie jest w takiej formie jakiej powinien. Szkoda kurcze...

0

Nie ma opcji, tragicznie to wygląda. Real też perfekcji nie gra, ale to co się dzieje na CN to dramat jest.

0

Obrona tradycyjnie na ultra wysokim poziomie.

0

Jeszcze się mecz dobrze nie zaczął, a strona już wariuje.
Pierwszy polski fanpage Barcelony, a serwer nie wyrabia co mecz. Parodia.

0

SinMistico
Alexisa nie ma nawet na ławce.

0

Brak Sancheza nawet na ławce.

0

Musi wyjść w pierwszym, za Fabregasa.

0

Jak już Rooney go wyśmiał to naprawdę Drogba pokazał szczyty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?