O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5187
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie sądze by to była prawda. Przecież po tym wydarzeniu od razu by Drenhe sapał a kamery wyłapałyby słowa Messiego. Jeśli jednak takie coś miało miejsce to frajerskie zachowanie, i takie cos trzeba tempic. tym bardziej, że messi w drużynie ma Abidala i Keite.

0

0

W życiu bym się nie spodziewał takiego finału. Po prostu wow.
cynicznieopilce.blogspot.com/2012/04/pseudorecenzja-meczu-real-bayern.html

0

To już nie ważne! Trzymać kciuki za Bayer dzisiaj. Nie zniosę patrzenia na Real tak jak oni na Barcelonę w zeszłym roku - zostać z samym copa del rey. Z dwojga złegu Niemcy lepsi.
http://cynicznieopilce.blogspot.com/2012/04/upadek-zakonczony-smiercia.html

0

Trzeba wierzyć w skuteczność!

Zobacz wszystkie

0

SinMistico
Alexisa nie ma nawet na ławce.

0

Nie ma opcji, tragicznie to wygląda. Real też perfekcji nie gra, ale to co się dzieje na CN to dramat jest.

0

Trzeba wierzyć w skuteczność!

0

Musi wyjść w pierwszym, za Fabregasa.

0

Jak już Rooney go wyśmiał to naprawdę Drogba pokazał szczyty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?