Nie sądze by to była prawda. Przecież po tym wydarzeniu od razu by Drenhe sapał a kamery wyłapałyby słowa Messiego. Jeśli jednak takie coś miało miejsce to frajerskie zachowanie, i takie cos trzeba tempic. tym bardziej, że messi w drużynie ma Abidala i Keite.
Komentarze
0
Nie sądze by to była prawda. Przecież po tym wydarzeniu od razu by Drenhe sapał a kamery wyłapałyby słowa Messiego. Jeśli jednak takie coś miało miejsce to frajerskie zachowanie, i takie cos trzeba tempic. tym bardziej, że messi w drużynie ma Abidala i Keite.
0
http://cynicznieopilce.blogspot.com/2012/04/guardioli-koniec.html
Dziękuje Guardiola! Powodzenia Tito!!
0
W życiu bym się nie spodziewał takiego finału. Po prostu wow.
cynicznieopilce.blogspot.com/2012/04/pseudorecenzja-meczu-real-bayern.html
0
To już nie ważne! Trzymać kciuki za Bayer dzisiaj. Nie zniosę patrzenia na Real tak jak oni na Barcelonę w zeszłym roku - zostać z samym copa del rey. Z dwojga złegu Niemcy lepsi.
http://cynicznieopilce.blogspot.com/2012/04/upadek-zakonczony-smiercia.html
0
Trzeba wierzyć w skuteczność!
0
SinMistico
Alexisa nie ma nawet na ławce.
0
Nie ma opcji, tragicznie to wygląda. Real też perfekcji nie gra, ale to co się dzieje na CN to dramat jest.
0
Trzeba wierzyć w skuteczność!
0
Musi wyjść w pierwszym, za Fabregasa.
0
Jak już Rooney go wyśmiał to naprawdę Drogba pokazał szczyty.