1

Jestem Neuerem ;)

0

Ja bym go chciał w Barcelonie, nigdy nie zapomne jak dużo dał tej drużynie ;)

0

No w sumie masz rację ale żeby potem jeszcze nie żałowali

0

Ja na miejscu Zubiego zrobiłbym wszystko by zatrzymać Cesca

0

Szkoda, nie chcę by odszedł ;/

0

szkoda jest tego ze sprzedaliśmy go za psie pieniądze

2

Moim zdaniem jest nam potrzebny wysoki Napastnik typowa 9

0

ja bym nawet chciał reine do skladu

0

ale końcówka była nerwowa ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?