synek988
Dołączył/a: październik 2011
Łubie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem Neuerem ;)
0
Ja bym go chciał w Barcelonie, nigdy nie zapomne jak dużo dał tej drużynie ;)
0
No w sumie masz rację ale żeby potem jeszcze nie żałowali
0
Ja na miejscu Zubiego zrobiłbym wszystko by zatrzymać Cesca
0
Szkoda, nie chcę by odszedł ;/
0
szkoda jest tego ze sprzedaliśmy go za psie pieniądze
2
Moim zdaniem jest nam potrzebny wysoki Napastnik typowa 9
0
ja bym nawet chciał reine do skladu
0
ale końcówka była nerwowa ;]