O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Manchaster United
  • Barcelonie kibicuję od 4 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 5375
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 3

Komentarze

1

Jestem Neuerem ;)

0

Ja bym go chciał w Barcelonie, nigdy nie zapomne jak dużo dał tej drużynie ;)

0

No w sumie masz rację ale żeby potem jeszcze nie żałowali

0

Ja na miejscu Zubiego zrobiłbym wszystko by zatrzymać Cesca

0

Szkoda, nie chcę by odszedł ;/

Zobacz wszystkie

2

Moim zdaniem jest nam potrzebny wysoki Napastnik typowa 9

1

Jestem Neuerem ;)

0

ale końcówka była nerwowa ;]

0

ja bym nawet chciał reine do skladu

0

Ja bym go chciał w Barcelonie, nigdy nie zapomne jak dużo dał tej drużynie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?