25 czerwca 2015, 20:31
1
Jestem Neuerem ;)
3 czerwca 2014, 13:46
0
Ja bym go chciał w Barcelonie, nigdy nie zapomne jak dużo dał tej drużynie ;)
2 czerwca 2014, 20:02
No w sumie masz rację ale żeby potem jeszcze nie żałowali
2 czerwca 2014, 19:58
Ja na miejscu Zubiego zrobiłbym wszystko by zatrzymać Cesca
2 czerwca 2014, 19:54
Szkoda, nie chcę by odszedł ;/
30 maja 2014, 14:33
2
Moim zdaniem jest nam potrzebny wysoki Napastnik typowa 9
15 lutego 2013, 11:37
ale końcówka była nerwowa ;]
16 lutego 2013, 09:33
ja bym nawet chciał reine do skladu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Jestem Neuerem ;)
0
Ja bym go chciał w Barcelonie, nigdy nie zapomne jak dużo dał tej drużynie ;)
0
No w sumie masz rację ale żeby potem jeszcze nie żałowali
0
Ja na miejscu Zubiego zrobiłbym wszystko by zatrzymać Cesca
0
Szkoda, nie chcę by odszedł ;/
2
Moim zdaniem jest nam potrzebny wysoki Napastnik typowa 9
1
Jestem Neuerem ;)
0
ale końcówka była nerwowa ;]
0
ja bym nawet chciał reine do skladu
0
Ja bym go chciał w Barcelonie, nigdy nie zapomne jak dużo dał tej drużynie ;)