synek03
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w sumie śmiałem się z tego że Inter nie potrafi grać to musi faulować :D
szkoda że się nie udało no i kolejna próba za rok (?) :]
0
KOCHAM BARCE!!!!!!! piękny mecz, manchester bezradny i bezbronny :D
dzisiaj mnie tylko każdy owalał za to że sie darłem na całą dzielnice w trakcie i po meczu :D
nie zwatpilem w barce i to bylo trafione! kij w oko tym którzy zwątpili w wygraną :P
0
w 89 minucie już mi łzy zaczynały lecieć na myśl że Barca nie wejdzie do finału, a gdy wpadła szczęśliwa dla nas bramka po prostu się wydarłem na cały dom "goooooooool..." [znane z meczów Barcy z oryginalnym komentarzem] :] Ale powiem szczerze że drugi raz tak dramatycznego meczu nie chce oglądać :D Pozdro i Wielkie Dzięki dla Pana Iniesty... gdyby nie on to dalej bym płakał :D