O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

w sumie śmiałem się z tego że Inter nie potrafi grać to musi faulować :D

szkoda że się nie udało no i kolejna próba za rok (?) :]

0

KOCHAM BARCE!!!!!!! piękny mecz, manchester bezradny i bezbronny :D

dzisiaj mnie tylko każdy owalał za to że sie darłem na całą dzielnice w trakcie i po meczu :D

nie zwatpilem w barce i to bylo trafione! kij w oko tym którzy zwątpili w wygraną :P

0

w 89 minucie już mi łzy zaczynały lecieć na myśl że Barca nie wejdzie do finału, a gdy wpadła szczęśliwa dla nas bramka po prostu się wydarłem na cały dom "goooooooool..." [znane z meczów Barcy z oryginalnym komentarzem] :] Ale powiem szczerze że drugi raz tak dramatycznego meczu nie chce oglądać :D Pozdro i Wielkie Dzięki dla Pana Iniesty... gdyby nie on to dalej bym płakał :D

Zobacz wszystkie

0

w sumie śmiałem się z tego że Inter nie potrafi grać to musi faulować :D

szkoda że się nie udało no i kolejna próba za rok (?) :]

0

KOCHAM BARCE!!!!!!! piękny mecz, manchester bezradny i bezbronny :D

dzisiaj mnie tylko każdy owalał za to że sie darłem na całą dzielnice w trakcie i po meczu :D

nie zwatpilem w barce i to bylo trafione! kij w oko tym którzy zwątpili w wygraną :P

0

w 89 minucie już mi łzy zaczynały lecieć na myśl że Barca nie wejdzie do finału, a gdy wpadła szczęśliwa dla nas bramka po prostu się wydarłem na cały dom "goooooooool..." [znane z meczów Barcy z oryginalnym komentarzem] :] Ale powiem szczerze że drugi raz tak dramatycznego meczu nie chce oglądać :D Pozdro i Wielkie Dzięki dla Pana Iniesty... gdyby nie on to dalej bym płakał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?