0

Ja się pytam, gdzie jest Pele ! Gdzie on teraz jest i jego komentarze ?
Tyle w temacie.

Pzdr

0

A ja się pytam, gdzie jest Pele ! Gdzie on teraz jest i jego komentarze ?
Tyle w temacie.

Pzdr

0

Ja się pytam, gdzie jest Pele ! Gdzie on teraz jest i jego komentarze ?
Tyle w temacie.

Pzdr

0

hmmm.... niepokoje się tylko tym ze barcelonka jak narazie w sprawie jakichkolwiek konkretnych transferów nic nie robi ;/ Mam nadzieje ze przestana się opalać i wezmą się do roboty!

0

nareszcie widze aktywnego Hleba :) mam nadzieje ze z meczu na mecz bedzie lepiej :)

0

najlepszym pilkarzem na swiecie jest , był i bedzie Ronaldinho :)

Pzdr

0

Benzema to cienias ! Co tak się wszyscy nim podniecają. To przeciętniak i tyle. Ja osobiście nie chce go w Barcelonie. Tak na dobrą sprawę to do Eto jeszcze dużoooooooo.... mu brakuję .

0

Grajmy dalej systemem 4-3-3 to na pewno będziemy wygrywać !! Chyba napisze list do Guardioli aby w końcu ustawił tą drużynkę na 4-4-2 bo doprosić się nie mogę.

Jak narazie nic nie pokazujemy.

Pzdr

0

Ban! - 1 tydz. Regulamin - pkt 5)

0

Będzie dobrze tylko proszę : 4-4-2 4-4-2 4-4-2 4-4-2 4-4-2 4-4-2 4-4-2 ...................................... !

Ile jeszcze mam czekać na to ustawienie ? Ile?

Czy tego tak naprawdę nie widać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?