hmmm.... niepokoje się tylko tym ze barcelonka jak narazie w sprawie jakichkolwiek konkretnych transferów nic nie robi ;/ Mam nadzieje ze przestana się opalać i wezmą się do roboty!
Benzema to cienias ! Co tak się wszyscy nim podniecają. To przeciętniak i tyle. Ja osobiście nie chce go w Barcelonie. Tak na dobrą sprawę to do Eto jeszcze dużoooooooo.... mu brakuję .
Komentarze
0
Ja się pytam, gdzie jest Pele ! Gdzie on teraz jest i jego komentarze ?
Tyle w temacie.
Pzdr
0
A ja się pytam, gdzie jest Pele ! Gdzie on teraz jest i jego komentarze ?
Tyle w temacie.
Pzdr
0
Ja się pytam, gdzie jest Pele ! Gdzie on teraz jest i jego komentarze ?
Tyle w temacie.
Pzdr
0
hmmm.... niepokoje się tylko tym ze barcelonka jak narazie w sprawie jakichkolwiek konkretnych transferów nic nie robi ;/ Mam nadzieje ze przestana się opalać i wezmą się do roboty!
0
nareszcie widze aktywnego Hleba :) mam nadzieje ze z meczu na mecz bedzie lepiej :)
0
Ja się pytam, gdzie jest Pele ! Gdzie on teraz jest i jego komentarze ?
Tyle w temacie.
Pzdr
0
A ja się pytam, gdzie jest Pele ! Gdzie on teraz jest i jego komentarze ?
Tyle w temacie.
Pzdr
0
Ja się pytam, gdzie jest Pele ! Gdzie on teraz jest i jego komentarze ?
Tyle w temacie.
Pzdr
0
Benzema to cienias ! Co tak się wszyscy nim podniecają. To przeciętniak i tyle. Ja osobiście nie chce go w Barcelonie. Tak na dobrą sprawę to do Eto jeszcze dużoooooooo.... mu brakuję .
0
Będzie dobrze tylko proszę : 4-4-2 4-4-2 4-4-2 4-4-2 4-4-2 4-4-2 4-4-2 ...................................... !
Ile jeszcze mam czekać na to ustawienie ? Ile?
Czy tego tak naprawdę nie widać ?