O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3877
  • Liczba komentarzy 315
  • Polecenia 118

Komentarze

3

Potrzebny jest nowy trener a nie przedłużenie tego co było

0

Widziałem na tym portalu,że jest na najlepszy na świecie a niektórzy chcieli sprzedać LEO...haha..

0

To po co mu UNZUE..

0

Tak był smok z KRAKOWA.

0

Ja wolę FIFA gdzie kibice mają udział kto jest najlepszym piłkarzem świata.Można rozważyć rozwiązanie z Oskarów przyznawania Złotej Piłki za całokształt . Skromność , rodzina-Papież Franciszek to LEO nie narcyzm , próżność,egoizm.

Zobacz wszystkie

8

Ha,ha,ha to Ney sam zgłasza swoją kandydaturę ???. Do końca 2017 roku ile zostało miesięcy , widzę ,że już ty zgłosiłeś jego kandydaturę na podstawie dwumeczu z PSG. Gratulacje !!!

7

My tu gadu- gadu a Monaco 2-0 M.City

5

Szkoda ,że Leo nie grał pewnie by w klasyfikacji Pichichi powiększył przewagę nad Ronaldo.

5

LEO w tym meczu to najlepszy zawodnik.Jak ma piłkę to wiąże 3-4 zawodników tak się go boją a inni jak to wykorzystują ? Niestety nie mamy tak dobrych obrońców,pomocników jak kiedyś .Co ty znowu z Leo, gdyby Iniesta i Suarez strzelili bramki po podaniach Leo to teraz bylibyśmy w innej sytuacji,"dalaczego inni grają statycznie i nie mogą walnąć gola"?!?!?

4

Ney to bardzo dobry zawodnik lecz nigdy nie osiągnie to co zdobył LEO ,co nie oznacza ,że nie stać go na złotą piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?