Ja wolę FIFA gdzie kibice mają udział kto jest najlepszym piłkarzem świata.Można rozważyć rozwiązanie z Oskarów przyznawania Złotej Piłki za całokształt . Skromność , rodzina-Papież Franciszek to LEO nie narcyzm , próżność,egoizm.
Ha,ha,ha to Ney sam zgłasza swoją kandydaturę ???. Do końca 2017 roku ile zostało miesięcy , widzę ,że już ty zgłosiłeś jego kandydaturę na podstawie dwumeczu z PSG. Gratulacje !!!
LEO w tym meczu to najlepszy zawodnik.Jak ma piłkę to wiąże 3-4 zawodników tak się go boją a inni jak to wykorzystują ? Niestety nie mamy tak dobrych obrońców,pomocników jak kiedyś .Co ty znowu z Leo, gdyby Iniesta i Suarez strzelili bramki po podaniach Leo to teraz bylibyśmy w innej sytuacji,"dalaczego inni grają statycznie i nie mogą walnąć gola"?!?!?
Komentarze
3
Potrzebny jest nowy trener a nie przedłużenie tego co było
0
Widziałem na tym portalu,że jest na najlepszy na świecie a niektórzy chcieli sprzedać LEO...haha..
0
To po co mu UNZUE..
0
Tak był smok z KRAKOWA.
0
Ja wolę FIFA gdzie kibice mają udział kto jest najlepszym piłkarzem świata.Można rozważyć rozwiązanie z Oskarów przyznawania Złotej Piłki za całokształt . Skromność , rodzina-Papież Franciszek to LEO nie narcyzm , próżność,egoizm.
8
Ha,ha,ha to Ney sam zgłasza swoją kandydaturę ???. Do końca 2017 roku ile zostało miesięcy , widzę ,że już ty zgłosiłeś jego kandydaturę na podstawie dwumeczu z PSG. Gratulacje !!!
7
My tu gadu- gadu a Monaco 2-0 M.City
5
Szkoda ,że Leo nie grał pewnie by w klasyfikacji Pichichi powiększył przewagę nad Ronaldo.
5
LEO w tym meczu to najlepszy zawodnik.Jak ma piłkę to wiąże 3-4 zawodników tak się go boją a inni jak to wykorzystują ? Niestety nie mamy tak dobrych obrońców,pomocników jak kiedyś .Co ty znowu z Leo, gdyby Iniesta i Suarez strzelili bramki po podaniach Leo to teraz bylibyśmy w innej sytuacji,"dalaczego inni grają statycznie i nie mogą walnąć gola"?!?!?
4
Ney to bardzo dobry zawodnik lecz nigdy nie osiągnie to co zdobył LEO ,co nie oznacza ,że nie stać go na złotą piłkę.