O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund, Feyenoord Rotterdam, Lech Poznań
  • Barcelonie kibicuję od 2000r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 53
  • Polecenia 108

Komentarze

0

@czesctuam panowie to, że w klubie jest zła sytuacja to nie oznacza, że między nami kibicami też musi tak być. Na głupotę należy nie reagować.

2

@Remi1899 ktoś przecież musi być winny :D

0

@zyciak popieram, zdecydowanie

0

@johny11 zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, a na dodatek napisze, że tyle co dziś Messi się nabiegał po piłkę to dawno nie widziałem. Mnóstwo pracy i wysiłku włożonego od Leo w dzisiejszy mecz.

3

Wstyd, nic dodać nic ująć.

Zobacz wszystkie

22

Matko Boska Częstochowska.......

20

Tego nie można nazwać kontrowersjami lecz nieporozumieniem.

15

2,3 słabsze mecze i już zmiana trenera? Nie róbcie sobie jaj, ludzie nie kompromitujcie się. Każdy prawdziwy kibic, normalny kibic z pocałowaniem ręki przed sezonem by wziął taką sytuację w jakiej znajduje się obecnie Barcelona. Przecież to są też tylko ludzie, nie da się grać 80% sezonu pięknie, na pełnych obrotach. Owszem, w meczu z Romą popełniliśmy mnóstwo błędów Ernesto również źle taktykę dobrał na ten mecz, ale mimo wszystkie Ci ludzie również muszą zacząć w końcu odczuwać zmęczenie. Grać po dwa mecze w tygodniu to nie lada wysiłek. Każdy żałuje, że znów Ligę Mistrzów kończymy trzeci raz z rzędu na tym samym etapie, trudno.

Ja jestem i tak pod ogromnym wrażeniem gry, szybkości adaptacji i zgrania zespołu, jednak po odejściu Ney i kontuzji Dembele trener miał mnóstwo pracy, żeby poskładać wszystko w całość. Początkowe mecze z Realem w CDR pokazały, że ten sezon może być bardzo ciężki, mimo to wybrnęliśmy z tego i zobaczcie - jesteśmy na pierwszym miejscu w Lidze, niepokonani od 39 meczów z rzędu, ze świetną zaliczką nad Atletico. Mimo tego ogromnie słabego meczu z Romą osiągnęliśmy baaardzo dużo. Ja jestem z nich dumny, z pracy jaką wykonali cały sezon. za 3 mecze możemy mieć mistrzostwo o ile nie szybciej a potem czekać na finał, który może nie ma ogromnego znaczenia, ale jednak do finału dotrzeć to też jest zawsze wyczyn.

8

Komentarz do meczu? Z ogromną radością przyjmuje remis z otwartymi ramionami po przebiegu meczu. Dziękuję, dobranoc.

7

Dziś Ajax pokaże Barcelonie jak się gra w piłkę ...