spawn626
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piszac gwiazda mam na mysli umiejetnosci *
0
Zgodze sie z toba V.e.B w przypadku shevy jesli chodzi o kwestie aklimatyzacji (zapomnialem o nim), ale czy quaresma to taka gwiazda skoro nawet w reprezentacji na niego nie stawiali ?
0
Moim zdaniem obecnie najlepszy lewy skrzydlowy, silva jest dobry ale nie az tak jak francuz, nie piszcie nic o aklimatyzacji bo w przypadku najlepszych zawodnikow nie ma czegos takiego, po prostu graja dobrze bez wzgledu na lige
0
Jeszcze trzeba dodac ze Tevez to prawdziwy walczak, a moja w zmianka o nim ma na celu przypomnienie ze sa tez inni swietni napastnicy, a nie tylko Benzema, ktory badzmy szczerzy jeszcze nie zasluguje na porownania z najlepszymi, cieszmy sie tym co mamy i do zobaczenia w finale
0
A w temacie napastnikow, chcialbym dodac ze bardzo cenie sobie Teveza(znakomita szybkosc i technika) i az zal patrzec na to ze nie gra w klubie,a moim zdaniem zjada i rooney'a i berbatowa
0
Tak jak hanc, zepsol bardzo dobry kontratak strzelaj w nogi obroncy, moim zdaniem gosc nie przekonuje na razie na tyle zeby wogole brac go pod uwage w kwestiach transferowych, jest kilku lepszych zawodnikow na tej pozycji, a sztuczna promocja jego osoby moglaby sie w koncu skonczyc, tyle wtemacie