Poza tym wydaje mi sie ze zostanie sprzedany tylko wowczas gdy sam tego zechce co wydaje mi sie malo realne, aczkolwiek klubow zglaszajacych sie po niego bedzie sporo
Trzeba przyznac ze jest w gazie, to dobry prognostyk na najwazniejsza czesc sezonu, a tak poza tematem to mysle ze swoim wytepem Toure dal jasno do zrozumienia ze jest w fantastycznej formie i tylko on zasluguje na pozycje DMF u nas. Pozdrawiam
Mogliby wypozyczyc Bojana, bo skoro mialby grac w pucharze i 'ogony' to lepiej dla niego jakby gral regularnie, przeciez go tylko wypozyczymy a nie sprzedamy
Komentarze
0
Ale się wkurwiłem, przed samą walką takie jaja, jutro do nich maila pisze w tej sprawie
0
Dzaiała Ci już weeb ? bo u mnie dalej lipa.....
0
Na jakim kanale tak dobrze mecz leci ?
0
Dołączyłem, mój team Fc Petarda, powodzenia wszystkim, niech wygra najlepszy
0
Ronnie to najbardziej techniczny gosc ktore mialem okazje ogladac, nikt nie dysponuje taka technika uzytkowa
0
Za komentarz odnosnie Buffona wystarzcy post ktory napisal Mateć, nic dodac nic ujac.
0
Poza tym wydaje mi sie ze zostanie sprzedany tylko wowczas gdy sam tego zechce co wydaje mi sie malo realne, aczkolwiek klubow zglaszajacych sie po niego bedzie sporo
0
Trzeba przyznac ze jest w gazie, to dobry prognostyk na najwazniejsza czesc sezonu, a tak poza tematem to mysle ze swoim wytepem Toure dal jasno do zrozumienia ze jest w fantastycznej formie i tylko on zasluguje na pozycje DMF u nas. Pozdrawiam
0
Bardzo cenny zawodnik i bylbym zadowolony gdyby udalo sie z nim przedluzyc kontrakt
0
Mogliby wypozyczyc Bojana, bo skoro mialby grac w pucharze i 'ogony' to lepiej dla niego jakby gral regularnie, przeciez go tylko wypozyczymy a nie sprzedamy