dobrze powiedziane, ludzie są przyzwyczajeni do wygrywania 4:0 dla Barcy, tylko nie z każdym rywalem i w każdym meczu da się to zrobić, wygranie jedną bramką z taką drużyną jak Atletico to jest sukces (pominę kwestię że grali nasi w przewadze). pomimo wszystko grają ze sobą na "codzień" znają się od każdej strony..., tutaj nie ma znaczenia, że Barca zdominowała tamten sezon, grają jak równy z równym :) dobrze się takie coś ogląda, jeśli nie ma głupich fauli na taką skale... VeB
siły trzeba oszczędzać, racja, ale też uważać bo nie raz rywal pokazywał, że w osłabieniu potrafi strzelać bramki, gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik, ważne że odskoczyliśmy Atletico, +3pkt :) VeB
właśnie wiele jest takich spotkań, że mimo przewagi ciężko się gra, głównym powodem jest to co wspomniałeś, faule i jeszcze raz faule, zresztą z Atletico się źle gra nawet u siebie, to jest trudny rywal i wiadomo że zdolny do głupich zachowań, nie tylko z nami, jak grają z Realem M. to tak samo przecież, faul na faulu, ale tam to mogę się wszyscy wzajemnie wyrżnąć jak dla mnie :) VeB
mecz jak równy z równym nawet osłabienia Atletico nie było znacząco widać, ale oczywiście wynik zasłużony dla Barcy tak jak kartki dla Atletico, to już nie pierwsze i nie ostatnie spotkanie tych drużyn w którym Atletico pokazuje się ze złej strony grając dobry mecz taktycznie. VeB
3
mógłby wejść w razie W w drugiej połowie
2
byłbym za tym by siedział na ławce, w razie trudnej sytuacji w drugiej połowie mógłby wejść
7
"AS stwierdza, że wykluczenia Filipe Luisa i Diego Godína zrujnowały plan Simeone." - przecież sami są sobie winni...
0
dobrze powiedziane, ludzie są przyzwyczajeni do wygrywania 4:0 dla Barcy, tylko nie z każdym rywalem i w każdym meczu da się to zrobić, wygranie jedną bramką z taką drużyną jak Atletico to jest sukces (pominę kwestię że grali nasi w przewadze). pomimo wszystko grają ze sobą na "codzień" znają się od każdej strony..., tutaj nie ma znaczenia, że Barca zdominowała tamten sezon, grają jak równy z równym :) dobrze się takie coś ogląda, jeśli nie ma głupich fauli na taką skale... VeB
0
siły trzeba oszczędzać, racja, ale też uważać bo nie raz rywal pokazywał, że w osłabieniu potrafi strzelać bramki, gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik, ważne że odskoczyliśmy Atletico, +3pkt :) VeB
0
właśnie wiele jest takich spotkań, że mimo przewagi ciężko się gra, głównym powodem jest to co wspomniałeś, faule i jeszcze raz faule, zresztą z Atletico się źle gra nawet u siebie, to jest trudny rywal i wiadomo że zdolny do głupich zachowań, nie tylko z nami, jak grają z Realem M. to tak samo przecież, faul na faulu, ale tam to mogę się wszyscy wzajemnie wyrżnąć jak dla mnie :) VeB
0
mecz jak równy z równym nawet osłabienia Atletico nie było znacząco widać, ale oczywiście wynik zasłużony dla Barcy tak jak kartki dla Atletico, to już nie pierwsze i nie ostatnie spotkanie tych drużyn w którym Atletico pokazuje się ze złej strony grając dobry mecz taktycznie. VeB
4
oby Busquets i Iniesta zagrali dobry mecz :) brakowało ich na ostatnim meczu PK
0
na pewno zostanie zwolniony jeśli by przegrali xd hahaha dziecko :) VeB