O sobie
- Zainteresowania piłka nożna, rap, dobry film
- Ulubiony zawodnik Lionel Messi
- Ulubione zespoły FC Barcelona
- Barcelonie kibicuję od odkąd zacząłem interesować się piłką nożną. 2004 rok
Statystyki
- Dni w serwisie 4157
- Liczba komentarzy 9
- Polecenia 16
Komentarze
3
mógłby wejść w razie W w drugiej połowie
2
byłbym za tym by siedział na ławce, w razie trudnej sytuacji w drugiej połowie mógłby wejść
7
"AS stwierdza, że wykluczenia Filipe Luisa i Diego Godína zrujnowały plan Simeone." - przecież sami są sobie winni...
0
dobrze powiedziane, ludzie są przyzwyczajeni do wygrywania 4:0 dla Barcy, tylko nie z każdym rywalem i w każdym meczu da się to zrobić, wygranie jedną bramką z taką drużyną jak Atletico to jest sukces (pominę kwestię że grali nasi w przewadze). pomimo wszystko grają ze sobą na "codzień" znają się od każdej strony..., tutaj nie ma znaczenia, że Barca zdominowała tamten sezon, grają jak równy z równym :) dobrze się takie coś ogląda, jeśli nie ma głupich fauli na taką skale... VeB
0
siły trzeba oszczędzać, racja, ale też uważać bo nie raz rywal pokazywał, że w osłabieniu potrafi strzelać bramki, gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik, ważne że odskoczyliśmy Atletico, +3pkt :) VeB
7
"AS stwierdza, że wykluczenia Filipe Luisa i Diego Godína zrujnowały plan Simeone." - przecież sami są sobie winni...
4
oby Busquets i Iniesta zagrali dobry mecz :) brakowało ich na ostatnim meczu PK
3
mógłby wejść w razie W w drugiej połowie
2
byłbym za tym by siedział na ławce, w razie trudnej sytuacji w drugiej połowie mógłby wejść
0
siły trzeba oszczędzać, racja, ale też uważać bo nie raz rywal pokazywał, że w osłabieniu potrafi strzelać bramki, gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik, ważne że odskoczyliśmy Atletico, +3pkt :) VeB