0

2004/05: 36 meczów, wow tylko w 2 meczach nie gral :D

0

nie zauważyłem posta niżej :D

0

do kogo idzie kasa?? :D

0

czy kibice menU dostaną tyle samo?? jaki tam mają duzy stadion??

0

kurde;/ widze ze nie lubi hiszpanii;/

0

należy mu sie troche poleżeć w łóżku :D

0

Lajonel Messi xD

0

ufff chcialem postawic na argentyne :P

0

tak tylko ze nad 7 zaspolem mala przewaga

0

4

0

"jesli mu obojetne gdzie bedzie gral to sie nie nadaje do Barcy"

to samo pomyslalem ;/

0

ja wole henrego niz jakiegos tam ville czy benzeme

0

tam jest inny przelicznik(gorszy) ale i tak udało mu sie wyprzedzic Eto'o

0

heh, pinto musiał znaleźć jakąś wymówkę :PP

0

czemu na wrzucacie na youtuba, albo cos w tym stylu??

0

heh, barcelonna dostala tyle mniej wiecej co wszystki polskie kluby :P

0

aha, dzieki :)

0

mam taki pytanie: w lidze typerow co oznacza to co jest w nawiasie obok miejsca ktore sie zajmuje?? 1 >>(419)

0

gdyby Camp Nou bylo gdzies blikso to bym przyszedl na mecz w normalnej cenie :)

0

gdzie na tej stronie jest relacja na zywo(tekstowa)?? nie umi znalesc na nowej stronie;/

0

ja wczoraj mialem stawiany ststem na nowo, i wszystkie zakladki mi znikly;/ wszystkie szukalem na nowo, i nie umialem znalezc tej strony;/

lepsza była stara:(

0

ładne stroje, mogly by byc przynamniej 2 :P

0

jak gral, bojan?? bo nie chce mi sie tego czytac:P

0

lol - Śmieszne

PS. kiedy rusza nasza liga typerów??

0

nelson25 - naszczęście sa wakacje :P gdybym musial jutro isc do szkoly to bylo by gorzej

0

ciekaw jaka taktyke narysuje gmoch?

czemu ten mecz jest tak pozno??

LM zawsze leciala o 20:45:P:P

0

darek ma spoko teksty :P

szkoda ze bonka nie ma ;/

0

czemu ten mecz jest tak pozno??

LM zawsze leciala o 20:45

0

barca_michal

pewnie kupiles ja miesiac temu. wtedy jeszcze nie bylo wisly krakow w 3 rundzie i nie planowali ze sie dostanie :P

proste

0

La SEXta??

co to za program :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?