slavoo93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
racibórz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2004/05: 36 meczów, wow tylko w 2 meczach nie gral :D
0
nie zauważyłem posta niżej :D
0
do kogo idzie kasa?? :D
0
czy kibice menU dostaną tyle samo?? jaki tam mają duzy stadion??
0
kurde;/ widze ze nie lubi hiszpanii;/
0
należy mu sie troche poleżeć w łóżku :D
0
Lajonel Messi xD
0
ufff chcialem postawic na argentyne :P
0
tak tylko ze nad 7 zaspolem mala przewaga
0
4
0
"jesli mu obojetne gdzie bedzie gral to sie nie nadaje do Barcy"
to samo pomyslalem ;/
0
ja wole henrego niz jakiegos tam ville czy benzeme
0
tam jest inny przelicznik(gorszy) ale i tak udało mu sie wyprzedzic Eto'o
0
heh, pinto musiał znaleźć jakąś wymówkę :PP
0
czemu na wrzucacie na youtuba, albo cos w tym stylu??
0
heh, barcelonna dostala tyle mniej wiecej co wszystki polskie kluby :P
0
aha, dzieki :)
0
mam taki pytanie: w lidze typerow co oznacza to co jest w nawiasie obok miejsca ktore sie zajmuje?? 1 >>(419)
0
gdyby Camp Nou bylo gdzies blikso to bym przyszedl na mecz w normalnej cenie :)
0
gdzie na tej stronie jest relacja na zywo(tekstowa)?? nie umi znalesc na nowej stronie;/
0
ja wczoraj mialem stawiany ststem na nowo, i wszystkie zakladki mi znikly;/ wszystkie szukalem na nowo, i nie umialem znalezc tej strony;/
lepsza była stara:(
0
ładne stroje, mogly by byc przynamniej 2 :P
0
jak gral, bojan?? bo nie chce mi sie tego czytac:P
0
lol - Śmieszne
PS. kiedy rusza nasza liga typerów??
0
nelson25 - naszczęście sa wakacje :P gdybym musial jutro isc do szkoly to bylo by gorzej
0
ciekaw jaka taktyke narysuje gmoch?
czemu ten mecz jest tak pozno??
LM zawsze leciala o 20:45:P:P
0
darek ma spoko teksty :P
szkoda ze bonka nie ma ;/
0
czemu ten mecz jest tak pozno??
LM zawsze leciala o 20:45
0
barca_michal
pewnie kupiles ja miesiac temu. wtedy jeszcze nie bylo wisly krakow w 3 rundzie i nie planowali ze sie dostanie :P
proste
0
La SEXta??
co to za program :P