0

zobaczycie ze to dojdzie do skutku :P

0

to juz raczej prawda :D

http://ca.wikipedia.org/wiki/Zlatan_Ibrahimovi%C4%87

http://pt.wikipedia.org/wiki/Samuel_Eto%27o

eto w interze a ibra u nas :)

mam nadzieje ze wikipedia nie kłammie

0

aguero??

Wzrost 172 cm

ibra

Wzrost 192 cm

z wikipedi :P

moze odrazu prezydenta??

0

http://www.transfery.eu/

o loool po prawej stronie patrzcie :D

oni juz zrobili transfer tygodnia :P

0

jesli bedzie chcial byc numerem 1 to bedzie musial duzo strzelac :)

a jak bedzei strzelac to moze zostanie numerem jeden razem z messim :P

0

mężczyzna sie pisze a nie "meszczyzna" XD

0

świetnie :D

0

innego wogole nie umialem znalezc;/

0

http://www.tvchannelsfree.com/watch/6143/Barcelona-TV.html

sprawdzcie to, nie weim czy dziala, bo mi caly czas buforuje ;/

0

nie ma zadnych linkow na justina, albo numeru na sopcasta?

0

WP ;| zrezygnuj z tej strony :P

0

w porównaniu z tym ile kasy real wdawał, to my kupilismy swietnego zawodnika za grosze :)

0

beda ja tak dlugo podbijac az zostana z niczym :P

0

ciekawe :)

0

mam nadzieje ze bedzie z nim inaczej niz z dos Santosem :)

0

"Pamiętam, że nas nazywano Galacticos, ponieważ grałem tam ja, Beckham, Figo i Ronaldo. Rezultat był negatywny", tłumaczy.

hahaha padłem xDD

teraz mają nowy galaktikos :P rezultat bedzei negatywny :P

0

nowym ojcem bedzie Pique :D

0

"Z czwartego czy piątego miejsca... Najważniejsze jest zakwalifikowanie się na mundial".

szkoda ze polacy tak nie mogą :P

0

najpierw plan A, pozniej dodatki typu Cesc i Mascherano

0

w FM niezle wymiata :P w realu go widzialem w akcji raz, moze 2, zagral bez zarzutu

0

haha i kasa się skończyła :P

0

dzieki, a co do fabregasa, to transfer byl by dobry... ale za jakies 2-3lata, zastąpił by Xaviego

0

sorry za to pytanie, ale dawno mnie nie bylo w domu :P

czy Yaya juz podpisal kontrakt??

0

czemu akurat maldini?? co ich łączy jak nie przyjazn?? nie rozumie tego troche

0

tak... fabregas :D bylo by zajebiscie

0

konczy kariere czy gzies bedzie gral?

0

osiągnąłem to samo co guardiola :P tylk oze w FM

0

moze i lepiej ze zagra on niz abidal... abidal mysle ze byl by pod presja i slabo by zagral, a sylvek jest juz doswiadczony i poraadzi sobie znakomicie...

0

plisssss dajcie link o wiekszego zdjecia

jesli ktos znajdzie to prosze na slawkoo@op.pl

0

manchester tez wczoraj wygral lige ;/ tez bedzie sie przygotowywal

szykuje sie niezły mecz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?