0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

10

@aldewir o tym samym pomyślałem. Gdyby był teraz w City myślę że miałby podobną ilość bramek co Haaland.

2

@4Fabregas4 zawistny Polaczku. Mamy jedną z najlepszych 9 na świecie. Brakuje pożądanych skrzydłowych i kreatywnych pomocników. Widziałeś żeby Haaland cofał się do rozegrania ?

0

poratuje ktos dobrym linkiem do meczu ?

0

Moze jakieś piwko przed meczem?

0

Wybiera się ktoś na mecz z Sociedad?

0

siema wszyscy. Planuje wyjazd na ostatni mecz, zastanawiam sie jaki sektor wybrac. Co polecacie? Gdzie jest najlepsza atmosfera?

0

Tez jestem zainteresowany

0

Będzie organizowany wyjazd na mecz w Londynie? Jest jakaś szansa na dostanie biletów?

5

Zieliński przez 30 min pokazał, że się bardziej nadaje.

0

A co myślicie o Zielińskim? Ma chłopak potencjał, a u nas mógłby się ładnie rozwinąć.

1

ma ktos dobry link ?

1

A może Carrasco? Tańszy niż Coutinho na skrzydle
zmienialby się pozycja z Messi. Co myślicie? Dobry mecz z Realem ma potencjał

0

poratuje ktos linkiem ?

0

kojarzy ktos player w ktorym mozna było ogladac po wykupieniu dostepu Eleven oraz reszte kanałow?

0

dobry rzemieślnik, niech gra jak najdłużej

0

0

posiada ktoś porządny link ? nic mi nie dziala

0

to już się robi nudne ile można pisać o Messim

0

dajcie link bo sie zrypal poprzedni

0

jak wpadła druga bramka?

0

http://www.ira qgoals.net/ch3.html

0

0

Abidal zrobi rajd od polowy, zakręci bramkarzem i strzeli piękną bramkę :D tyle w tym temacie !

0

sciah

i tu sie z Tobą w pełni zgodze. Na początki nie patrzmy bo kazdy musi nabrac pewnosci, a Messiemu to bardzo dobrze idzie szczególnie dlatego, ze jest w wysmienitej formie i ma szanse pokazac swój prawdziwy charakter.

0

skad wy wiecie czy on jest niesmialy? Jak ja uwielbiam takich znawcow...

0

z całą pewnością będzie to Abidal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?