silvinho09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
inowrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rzeczywiście bardzo ciężko się czyta, strasznie napisane
0
Wygra 3 mundialem , jaka wtedy była Brazylia a jaka jest teraz argentyna
0
niech cesc dolozy pare milionow jak tak bardzo chce grac u nas
0
No i wtedy cala filozofia wychowanków pojdzie sie walić. sprzedamy cale zaplecze mlodych. podobno thiago mial zostac i byc wlaczony do barcy A.pewnie po tozeby go sprzedac
0
te filmiki ktore wyswietlaja sie pod tematem glownym, jest tam film o meczu spanyolu z barca a w filmiku jest herb mallorki. ktos to zauwazyl czy tylko ja?
0
Mourinho i ta jego mentalnosc, ni w ząb Reali pasuje taka gra
0
mowie ze wielki bo wysoki byl christanval
0
Kurcze wtedy to byl Real ...Hierro, Carlos, Salgado, Zidane, Figo, Morientes, Raul wtedy to byla druzyna a teraz szkoda ze tak sie tam porobilo.Pamietacie takich zawodnikow jeszczej jak Christanval? wielki obronca taki albo Maxi Lopez jak Chelsea bramke walnal na Camp Nou
0
Dobra pozycja Ajaxu to zasluga Afellaya? anie PSV?
0
100 bramek w licze niedlugo przegoni ten rekord a i moze w LM najwiecej strzeli w historii
0
To porownywanie to nagonka dziennikarzy ktora udziela sie kibicom. Prawda jest ze jest skromny ale nie bez powodu czepiaja się Ronaldo. Niedawna jego wypowiedz w stylu : To ja powinienem dostac Złotą Piłkę bo jestem najlepszy on jest wypisz wymaluj boiskowym Mourinho, zapatrzonym w siebie. Nie raz dał temu przykład a przeciez z rękawa tego nikt nie wytrzasnął. Wiele razy wychwalał sie jak tylko mógł, za to Messi zawsze mowi o druzynie, ze bez niej nic by nie osiagnal, zawsze pozostaje skromny taka juz natura naszych piłkarzy(dlatego Zlatan nie pasował tu ni w ząb) i w Realu tez tak jest, widac ze piłkarze hmm tacy rodowici Krolewscy jak Casillas czy Raul niegdys(porażą stulecia ze sprzedaza ikony klubu bo....Mourinho tak chcial, Barca by nigdy nie sprzedala Puyola czy Xaviego) Wiec taki Casillas potrafi zachowac skromnosc i respekt wobec pilkarzy potrafi powiedziec ze Messi zasluguje na ZP. Taka juz natura hiszpanskich pilkarzy a te wszystkie lśniące bombki na drogiej choince nie maja pojecia jak dbac o imie takiego klubu jak Real, wazne jest ich imie i czy żel sie dobrze trzyma, to psuje bardzo imie Realu. Wiem ze napewno po mnie pojedziecie ale mimo wszystko pzdr i Veb
0
zal mi tego Lillo , normalnie zal mi czlowieka ale nie tak zlosliwie. widac ze trenera to boli takie baty ze czuje sie z druzyna jednoscia
0
no no juz 7
0
kurde a liczylem na 10 ale juz im sie nie chce grac
0
Rivaldo Saviola Cocu Overmars Luis Enrique De Boer to byly czasy oj oj
0
przyda sie nigdy nie wiadomo jak z kontuzjami a bojan ma slabszy okres jeffren nie wiadomo jak po kontuzji a affelay jest ograny w 1szym skladzie tez w pucharach , nie przychodzi tu w roli gwiazdy wiec nie ma na nim presjii, da sobie rade nie od razu ale da sobie rade
0
tylko w pucharze z nimi przegral
0
Przeciez jemu to obojetne i tak spedzi te 2 mecze na lawce to czy na trybunach to az taka roznica? i tak nie gra pfff
0
sero sero
0
BAN
0
BAN
0
Siemka sorki za wstawke linka ale mam tu cos dla kibicow pilkarskich, wielu tam jest kibicow Barcy, fajny manager online reklamowany przez Patricka Vieire polecam
http://www.managerleague.com/index .pl?ref=456884
0
Siemka sorki za wstawke linka ale mam tu cos dla kibicow pilkarskich, wielu tam jest kibicow Barcy, fajny manager online reklamowany przez Patricka Vieire polecam
http://www.managerleague.com/index .pl?ref=456884
0
Siemka sorki za wstawke linka ale mam tu cos dla kibicow pilkarskich, wielu tam jest kibicow Barcy, fajny manager online reklamowany przez Patricka Vieire polecam
http://www.managerleague.com/index .pl?ref=456884
0
A skąd Messi wracał?
0
myslalem ze wplywy z biletow wszyscy przeznacza, gwizdac bedą. głodne dzieci gwizdają na taka pomoc
0
dajcie spokoj niech pokaze tak z 2-3 sezony ze jest dobry. Huntelaar tez tyle strzelal a wiadomo jak skonczyl w europie. Suarez Bylby idealny bo Villa moglby grac na srodku.
0
No dobra szansa dla Masche na zgranie sie, zbierze kolejne punkciki i wkoncu Bojanek niech pokaze cos wkoncu przeciz kazdy wie jakie on bramy potrafi strzelac. VeB 3-0
0
Ja tylko nie rozumiem Pique, jakim ....... trzeba byc zeby przy 2-3 popychac zawodnika w polu karnym, czy on nie mysli? rozumiem jakby bylo 0-5 ale FK i tak nie doszedl by do tej pilki nie wiem po co to bylo i co mial we łbie wtedy. Nieodpowiedzialne to malo powiedziane, głupie
0
Keita zagra na lewej obronie, zeby bylo ofensywniej