No i wtedy cala filozofia wychowanków pojdzie sie walić. sprzedamy cale zaplecze mlodych. podobno thiago mial zostac i byc wlaczony do barcy A.pewnie po tozeby go sprzedac
te filmiki ktore wyswietlaja sie pod tematem glownym, jest tam film o meczu spanyolu z barca a w filmiku jest herb mallorki. ktos to zauwazyl czy tylko ja?
4-0 z milanem piekny mecz to byl , cwaniaki pewni awansu juz byli , co do atletico zgadzam sie dojrzali w zeeszlym sezonie teraz jest ich czas graja swietnie druzynowo a i gwiazdy tez sa z najwyzszej polki zobaczymy jak to bedzie
Komentarze
2
Rzeczywiście bardzo ciężko się czyta, strasznie napisane
0
Wygra 3 mundialem , jaka wtedy była Brazylia a jaka jest teraz argentyna
0
niech cesc dolozy pare milionow jak tak bardzo chce grac u nas
0
No i wtedy cala filozofia wychowanków pojdzie sie walić. sprzedamy cale zaplecze mlodych. podobno thiago mial zostac i byc wlaczony do barcy A.pewnie po tozeby go sprzedac
0
te filmiki ktore wyswietlaja sie pod tematem glownym, jest tam film o meczu spanyolu z barca a w filmiku jest herb mallorki. ktos to zauwazyl czy tylko ja?
2
Rzeczywiście bardzo ciężko się czyta, strasznie napisane
0
SB x 2 stamford bridge i santiago bernabeu :D:D
0
4-0 z milanem piekny mecz to byl , cwaniaki pewni awansu juz byli , co do atletico zgadzam sie dojrzali w zeeszlym sezonie teraz jest ich czas graja swietnie druzynowo a i gwiazdy tez sa z najwyzszej polki zobaczymy jak to bedzie
0
damy rade jak atletico nie bedzie sie bronic i sie otworzy to my juz zrobimy swoje byle obrona dzisiaj sie postarala
0
widac ze Puyol jest troche szerszy od niego